POWER CABLE

Bazodrut Bagatelle is our latest and, hopefully, highly competitive product on the market whose purpose is to replace the now discontinued Killer line. Despite being an entry-level product, it still packs an incredibly hefty punch and can be used alongside high-end devices without being a detrimental influence. In order to make it available to the widest audience possible, we have tried our best to make it as affordable as we could.

 

Retail price 1,8m: 1000 zł

 

kabel-sieciowy-3

 

 

Bazodrut Viper is a natural consequence of our discontinued Killer model which we consider to be a prelude to the Bazodrut brand. Despite a similar frame, introducing an improved manufacturing process caused a quality leap worthy of being a separate product.

 

Retail price 1,8m: 3000 zł

 

kabel-sieciowy-1
kabel-sieciowy-2
kabel-sieciowy-3

 

 

Bazodrut Voodoo – did this tongue-in-cheek name turn out to adequately represent what the Voodoo line is about? Many of our customers have already shared their experiences in the REVIEWS tab. Apart from possessing all the finest qualities of premium cables, Voodoo is also host to a magical, ephemeral, and indescribable element. The only way to experience that element is through intimate contact in the comfort of your own system.

 

Retail price 1,8m: 6000 zł

 

P1150518
P1130648

 

 

Bazodrut Mystic – the Mystic family is currently our company’s signature line. As its creator, it is not my place to regale you with wondrous tales of its sound. I have no intention of constraining your experience with it by imposing preconceptions before you actually install them in your own system. What I can and will tell you is that the time spent with them is well worth it and you may walk away with new-found contempt for your current top-of-the-line cables.

 

Retail price 1,5m: 10000 zł

 

 

 

All Bazodrut cables can be rented /deposit required, refundable on return/ with no strings attached. Take your time and listen to Bazodrut cables in your own audio system. Deposits are returned in up to 2 weeks.

 

Ask whether a trade-in is possible.

Opinie

 1. Tomek says:

  Pan Wiesław umożliwił mi testy sieciówki Voodoo. Pierwsze co rzuca się w oczy to zacne gabaryty tego kabla, jego grubość i ciężar. Tak powinien wyglądać kabel sieciowy klasy high-end. Bazą porównawczą były kable zasilające marki Shunyata (seria Viper), kabel był sprawdzany z moim cd. W odróżnieniu do bardzo neutralnej Shunyaty, kabel Bazodrut ma swoją charakterystyczną sygnaturę, zresztą podobnie jak interkonekt, który też miałem okazję testować. Jest to lekko ocieplony, bardzo muzykalny i relaksujący dźwięk z dużą dozą kontroli i kultury. Bas był mocno trzymany w ryzach a średnie i wysokie były dźwięczne i pełne wybrzmień. Dźwięk nie tracąc na rozdzielczości zwiększył ładunek realizmu i emocji. Wyśmienicie sprawdza się przy muzyce kameralnej, jazzowej, czy też z naturalnymi instrumentami czy wyeksponowanym wokalem. Każdy szukający kabla który wyeksponuje pozytywne strony systemu audio powinien bardzo poważnie rozważyć sprawdzenie serii Voodoo, bo może się okazać, że to będzie ostatni kabel jaki zakończy audiofilskie poszukiwania. Polecam !

 2. J.Radecki says:

  kabel sieciowy Bagatelle
  napisze krotko to co usłyszałem po wpięciu do systemu SZOOOK i niedowierzanie
  dźwięk został jakby oczyszczony stal się bardziej plastyczny i miły dla ucha
  Bas bardziej konturowy i dociążony
  Zawsze bylem sceptycznie nastawiony do kabli zasilających aż do teraz
  Polecam wypożyczyć do testów a na pewno się nie zawiedziecie to trzeba samemu usłyszeć
  Mi i moim kolegom kopara opadła
  Pozdrawiam

 3. Damian says:

  Bazodrut Bagatelle

  Do tej pory byłem dość sceptyczny że kabel za tak niewygórowaną kwotę może poczynić wszechstronne zmiany w systemie.
  Podpięty został do listwy Tomanek i już od pierwszej minuty usłyszałem że wszystko się otworzyło, dźwięk nabrał nieporównywalnej przestrzeni, lepszej separacji instrumentów i detaliczności. Wcześniej używałem Wireworld Aurora z dodatkiem srebra chociaż sporo krótszego, muszę przyznać że Bagatelle zwyciężył parokrotnie ( a są to kable w tym samym przedziale cenowym biorąc pod uwagę długość ).
  Trochę żałuje że dopiero teraz trafiłem na produkty Pana Wiesława. Wymiana wszystkich kabli zasilających w systemie na Bazodrut to już poważny upgrade. Według mnie to już high end pełną gębą a przecież to dopiero podstawowy model…
  Już sam jego wygląd i masa naprawdę robią wrażenie, zdjęcia tak tego nie oddadzą. Do tej pory nie byłem aż tak świadomy w jaki sposób droższa “sieciówka” może poprawić czysty przepływ w systemie. Kabel Bagatelle otworzył mi oczy a raczej uszy.
  Polecam wypożyczyć za kaucją i przekonać się samemu zamiast czytać niewiarygodnych opinii na forach itd od ludzi którzy opierają się tylko na domysłach. Wiele tego typu kabli nie słyszałem ale spokojnie słychać że zaoszczędziłem więcej niż 1,2, 3 tysiące. Jeszcze raz polecam wszystkim, praktycznie najbardziej opłacalny zakup 2018 !

 4. Sebastian says:

  Niedawno kupiłem kabel sieciowy Bagatelle. Już po wypakowaniu z paczki zrobił wrażenie swoją grubością oraz jakością wykonania. Podłączyłem go do odtwarzacza CD i już po kilku minutach odsłuchu wiedziałem, że to jest to! Usłyszałem wyraźnie większą przestrzeń oraz więcej mikrodetali. Wokale zyskały fajny pogłos, a instrumenty więcej wybrzmień, przez to cała muzyka stała się bardzie naturalna. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i zdecydowanie polecam ten kabel, bo jest po prostu świetny. Pozdrawiam

 5. Paweł says:

  Kilka tygodni temu doszedłem do wniosku, że z mojego skromnego zestawu napewno da się wykrzesać coś więcej… Zacząłem studiować internet w poszukiwaniu jakichś ciekawych głośnikowców. Po kilku dniach czytania barwnych opisów topowych producentów natrafiłem na tę oto stronę. Postanowiłem zadzwonić i zapytać. Tak rozpoczęła się moja znajomość z Wiesławem, z serią Voodoo oraz Mystic. Dzisiaj wiem, że te nazwy nie są przypadkowe… Wcześniej wydawało mi się, że dobry wzmacniacz, kolumny i źródło – wystarczą.. A kabelki topowych marek, średniej półki, z pierwszych stron gazet hi-fi dopełnią resztę. Wiesław osobiście udowodnił mi w jak wielkim byłem błędzie.Postanowił, że odwiedzi mnie osobiście, mimo że dystans jaki nas dzieli to ponad 600km. Pojawił się na drugi dzień po rozmowie telefonicznej. Zaznaczam! Nie było mowy z mojej strony o żadnym zakupie tylko o możliwości przetestowania kilku produktów.
  Nie będę się rozpisywał co było dalej bo zajęło by to duużo czasu i papieru:-).. To co zmieniły w moim systemie dwa power cordy (Voodoo I Mystic) było w stanie skłonić mnie do zakupu kolejnych dwóch par głośnikowców Voodoo (bi-wire) oraz dwóch cyfrówek Mystic (aes i rca). Bez sensu wydaje mi się opisywanie szczegółów brzmienia z racji tego iż każdy zestaw reaguje zupełnie różnie na aplikacje poszczególnych elementów toru. Ogólnie cyfrowy system w muzyce klasycznej w końcu zaczął pachnieć drewnem instrumentów. Cardasy i Puristy (PAD Poseidon) schowałem do szafy. Zestaw mój składa się z: Lyngdorf Millenium Mklll, Lyngdorf Dpa-1, Lyngdorf Cd1. Jeżeli ktoś ma podobny i się waha to polecam wypróbować kable Bazodrut .

 6. Paweł Tiepłow says:

  Witam wszystkich. Opiszę pokrótce swój sprzęt grający gdyż dopiero w tym kontekście opisane cechy brzmieniowe kabli są zrozumiałe. Do obecnego sprzętu dochodziłem przez kilka dekad, i teraz jest to konfiguracja docelowa – już nic nie będę zmieniał, ewentualnie …. kable. Sprzęt: kolumny Avantgarde Acoustic Grosso, Pre/wzm. Reimyo na 300B WE, CD – McIntosch MCD 550, gramofon VPI Scoutmaster, wkładka Lyra Etna, pre gr. Steelhead. Pokój 20m2 zaadaptowany akustycznie. Dźwięk jest bardzo szybki, bezpośredni, szczegółowy. Głos ludzki i instrumenty dęte – lepiej niż na żywo. I te cechy występują przy każdych kablach. Ale… Cechy te można podkreślić za mocno, i szczególnie w tak małym pokoju mogą być zbyt meczące, można też tak zamulić że szkoda sprzętu.
  Przesłuchałem mnóstwo kabli, w tym Transparent, Siltech i znakomite Kondo LPz.
  Wybrałem Bazodruta. Jest nim okablowany cały sprzęt, zarówno RCA jak i sieciówki. (Głośnikowe zostały srebrne Kondo KSL-SPz). Tak było kilka lat temu, a kable to Killery. Później trafiały do mnie różne zacne kable do odsłuchu, ale zawsze z ulgą wracałem do Killerów jak do domowych pieleszy. Właściwie już dałem sobie spokój. Aż tu zadzwonił Wiesław, po wielu latach, i zaproponował kabel sieciowy do odsłuchu. Biorąc pod uwagę mój TOP Hi-Endowy sprzęt, zaproponował swój najwyższy – Mystic. Stary Killer został pokonany od razu, na wszystkich polach. Jest więcej detalu, przestrzeni, naturalności i… klasy, przy braku agresywności na co mój sprzęt jest uczulony. Więc kabel został u mnie, z opcją na 2 następne. Został podłączony do CD, następny będzie do listwy, a jeszcze następny do Pre Reimyo – próby już były.
  Zachęcam do odsłuchów kabli Bazodrut, może zostaniecie przy nich, tak jak ja, na baaardzo długo. Tym bardziej że doradztwo Pana Wiesława przekonuje swoją wiedzą, doświadczeniem i nienatarczywością.

 7. Artur Lewandowski says:

  To już moja druga sieciówka Bagatelle w moim systemie.
  Powiem tak….jeśli nie masz 1000 zł na kupno to nie pożyczaj do testów….:)
  Ten kabelek to skok dla całego systemu o dwie klasy do góry.
  Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!
  Aż się boję testować wyższe modele :Presto,Voodoo,Mystyc
  ps.Polecam także lampy 6SN7 Marconi Canada które są rewelacyjne i można kupić u P.WIESŁAWA

 8. Paweł says:

  Moje odczucia po wpięciu sieciówki Bagatele do systemu… Spokój, ład porządek. Przekaz stał sie jakby dojrzalszy, ale największym atutem dla mnie osobiście było to , ze Żona chętniej się przysiada na pogawędki przy muzyce. Polecam posłuchać.

 9. Darek says:

  BAZODRUT BAGATELLE
  Poszukiwałem kabla sieciowego do Atoll’a IN200SE, którym zastąpiłbym dotychczas użytkowanego Oyaide Tunami. Chodziło mi przede wszystkim o to, aby wprowadzić większą rozdzielczość w paśmie basu. Przeglądając fora internetowe natrafiłem na opinie dotyczące kabli Pana Wiesława – zarówno te pozytywne jak i te mocno sceptyczne. Zapoznając się z produktami na stronie internetowej Bazodruta oraz informacją na temat możliwości wypożyczenia kabli do odsłuchu we własnym systemie z gwarancją zwrotu w ciągu 2 tygodni pomyślałem sobie – czemu nie skorzystać z takiej okazji – i napisałem do Pana Wiesława, który potwierdził mi mailowo, że bez stresu kable można wypożyczyć i przetestować u siebie. Finał był taki, że tuż przed Świętami Wielkanocnymi zawitał do mnie kurier z sieciówką Bagatelle.
  Pierwsze wrażenie – Super!!!. Wyglądem nie powstydziłyby się inne kable, powszechnie uznawane za “markowe”. Kawał solidnie wykonanego druta!
  Piątek, 30 marca, ok. godz , 18 – pierwsze wpięcie w system (Atoll IN200SE, Audiolab M-DAC PLUS, Usher N-6311; interkonekt: Harmonix CI-230 MK2, głośnikowe: MIT Matrix 12 BW; listwa sieciowa: Gigawatt PF-1).
  Muszę szczerze przyznać, że nie oczekiwałem jakichś drastycznych zmian w dźwięku – przystąpiłem do odsłuchu z myślą i zarazem nadzieją, aby nowy kabel przede wszystkim nie zdegradowł mi dźwięku w oparciu o zasilanie Oyaide a dołożył coś ekstra jeśli chodzi o rozdzielczość niskiego zakresu. Po wybrzmieniu pierwszych dźwięków osłupiałem! Miałem wrażenie, jakby ktoś ustawił poziom głośności o 3 dB wyżej niż zazwyczaj. Energia, klarowność, przejrzystość i rozmach to cechy, które uderzają jako pierwsze. Kolejną cechą, która w porównaniu do Tunami stoi na o wiele lepszym poziomie jest rozdzielczość i detaliczność wynikające z absolutnego czarnego tła. Aspekty te sprawiają, że dobrze znane sobie płyty słucha się na nowo z wypiekami na twarzy. No i na końcu bas, na którym mi najbardziej zależało. Nie wiem jak konstruktor Bagatelle tego dokonał, ale tak jędrnego, głębokiego basu nigdy jeszcze nie słyszałem. Monumentalność, wielobarwność i pełna kontrola.
  Jest też pewna cecha kabla, która sprawia, że nie ma zmiłuj się dla słabych realizatorsko wydawnictw. Tą cechą jest lekkie uwypuklenie wyższej średnicy czy przełomu średnicy i góry. Atoll IN200SE zasilany Bazodrutem rożnicuje bardzo nagrania. Te słabej jakości idą w odstawkę – te dobrej potrafią zahipnotyzować. Muszę jednak dodać, że powyższe spostrzeżenia spisuję na gorąco po ok 30 godzinnym “przebiegu” kabla i z całą pewnością kabel jeszcze się ułoży.
  Reasumując, w porównaniu z Oyaide Tunami to co najmniej klasa wyżej w każdym aspekcie dźwięku jeśli chodzi o zasilanie Atolla a stosunek jakość / cena jest wybitny. Nawet najbardziej zatwardzialy kablosceptyk będzie musiał zrewidować swoje wyobrażenia na temat wpływu okablowania na sygnaturę dźwięku po tym, jak dokona odsłuchu podstawowego modelu Bazodruta. Gorąco zachęcam do testów, bowiem najlepszy i najbardziej zaufany recenzent to własne uszy.
  Pozdrawiam
  Darek

 10. Tomek says:

  Niecałe 2 tygodnie temu miałem do testów wypożyczony system dzielony Accuphase, do zestawu dostałem topowe kable Acrolinka sieciowy i XLR.
  Po testach na „dzielonce” zacząłem odsłuchiwać kable Acrolinka.
  To naprawdę kawał dobrego druta, ale jak dla mnie zbyt techniczny i dlatego zostały u mnie kolejne kable Bazodruta, XLR Mystic i jeszcze jedna sieciówka tym razem Voodoo.
  Graja naprawdę pięknie i muzykalnie, co dla mnie jest najważniejsze.

  PZDR

  Tomek

 11. Artur LEWANDOWSKI says:

  Jestem szczęśliwy posiadaczem kabla sieciowego Bagattele .Jest to wspamiały i bardzo melodyjny kabel poprawiający cały system audio.U mnie zasila odtwarzacz cd i mam parę tysięcy zaoszczędzone. …bo tak on dobrze gra!!! Chciałbym jeszcze dodać źe mam jeszcze w systemie coaxial, interconekt i kabel głośnikowy takźe od firmy Bazodrut. ….magia.

 12. Artur Lewandowski says:

  Kabel sieciowy Bagatelle -powiem tak ……jeszcze nie słuchałem ten kabel a już jego wygląd,wielkość i jakość wykonania powoduje że ten kabel gra bez podłączenia do prądu……gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!! – wieczorem zaczynam test 🙂

 13. Mariusz says:

  Z kablami bazodrut zetknąłem się kilka ładnych lat temu, szukając poprawy brzmienia dla mojego systemu natrafiłem na ogłoszenie Wiesława o sprzedaży interkonektu firmy MIT (nie pamiętam modelu, ale był z górnej półki). Doszło wtedy do prezentacji kabli bazodrut w moim systemie. Na początku podchodziłem do nich z pewną rezerwą, wtedy była to marka dopiero wchodząca na rynek, mało znana, trudna w odsprzedaży. Ale po kilka dniach odsłuchów stwierdziłem, że bazodruty grają rewelacyjnie i zostają u mnie w systemie, a tzw. „audiofilskie ” marki idą na odstrzał, bo nie dorównują sonicznie bazodrutom przy porównywalnym nakładzie finansowym. Mój system się zmieniał, a bazodruty pozostawały, zmieniały się tylko kolejne modele. Już zaczynając od obecnie podstawowego modelu – Bagatelle, którym zasilam końcówki mocy Manley 300B uzyskałem doskonałe brzmienie za niewielkie pieniądze. Z kolei preamp Manley Neo Classic oraz DAC zasilają sieciówki Viper, do listwy podpięty jest kabel zasilający Voodoo. Pamiętam pierwsze wrażenie po wpięciu Voodoo do listwy, system przeszedł na inny poziom prezentacji – ta holografia, czarne tło, muzykalność. Cóż, Polecam 🙂

 14. jan-walecko@o2.pl says:

  Od niedawna jestem posiadaczem sieciówki Bazodrut Mystic. Od momentu kiedy kabel miałem na wypożyczeniu, wiedziałem że chcę go mieć w systemie z prostego powodu…przez jego transparentność. Tutaj nie ma żadnych wodotrysków, buczącego basu, cykających talerzy – w końcu…! Ten kabel, to jest duży krok do przodu i nie wyobrażam sobie słuchania muzyki bez niego.
  Chyba kupię sobie skarbonkę i zbieram na drugi…
  Jan

 15. Marcin says:

  Drugą rzeczą , którą testowałem u siebie w systemie był kabel sieciowy VooDoo. Wpięty do kondycjonera spowodował wyraźne zwiększenie dynamiki , aż musiałem lekko skręcić potencjometr ???? Poprawiła się precyzja , szybkość , kontrola niskich tonów i jednocześnie wypełnienie dźwięku instrumentów ,swoboda i mimo dynamiki , która to cecha ;wydawało się, że zdominuje cały przekaz , między instrumentami wchodzi tzw.”czarne tło” ; nic nie „krzyczy” i nie wyrywa się do przodu . Można było powiedzieć ,że : to jest to ????
  Sytuacja zmieniła się nieco po podłączeniu do wzmacniacza /300B/.
  Pojawiło się dopalenie przełomu środek-góra , uciekło trochę basu , który stał się zbyt twardy i monotonny.
  Wrażenie było takie ,że jest więcej dźwięków , ale mało muzyki , jako całości , zabrakło wypełnienia , plastyki , nasycenia w barwie.

 16. Grzegorz says:

  W tamtym tygodniu miałem możliwość wypróbować przewody bagatelle pana Wiesława.Są one bardzo solidnie wykonane i wyglądają na dużo droższe.Wniosły one umnie pewne zmiany dźwiekowe,które nie do końca zgrały się z moją elektroniką.Najważniejsze jest to,że mogłem je bez problemu zwrócić.Polecam sprawdzić we własnym systemie.

 17. Arek says:

  Od kilku dni jestem posiadaczem kabla zasilającego Bagatelle. Przewód został podpięty do listwy zasilającej Gigawatta- pierwotnie używałem do niej innego kabla zasilającego w cenie około 500 zł. Zmiana dźwięku wywołana podpięciem Bagatelle była niesamowita- wg mnie, porównywalna do wymiany wzmacniacza (wcześniej podobne odczucia miałem, kiedy zmieniłam Hegla 200 na Hegla 300): końcówka mocy przestała “brumieć” (!), a dźwięk stał się głośniejszy o kilka decybeli (!); bas zyskał na “namacalności”, innymi słowy zyskał głębię, a jednocześnie szybkość (w szczególności w partiach gitary basowej oraz perkusji, np. “Bitter peace” Slayera, “Flattening of (…)” Death), scena dźwiękowa uległa poszerzeniu i pogłębieniu za linią kolumn (ma się uczucie bycia w centrum wydarzeń scenicznych), wysokie tony zyskały na czytelności (zniknęła przy tym nieprzyjemna, nienaturalna “piskliwość” gitar elektrycznych- wczesne (niedopracowane technicznie) nagrania Dimmu Borgir, Behemoth) przy jednoczesnym zachowaniu “analogowości”, spójności i neutralności brzmienia systemu. Zakup zdecydowanie “in plus”! Wg mnie, rozwiązania technologiczne stosowane przez Pana Wiesława muszą zostać opatentowane!

 18. christian w. says:

  Jestem Dunczyk mieszkajacy w polsce .pisalem tu wcesniej swoja recenzja dla Bazodrut produkty.
  Dostalem od firmy bazodrut kable AC voodoo i mystic na test. Mam kupione 5x AC Viper od moje power conditioner nordost Thor. test robilem zmieniac ac kable od sciany do Thor

   

  Viper AC
  najpierw milo i bardzo spokojny kabel .taki kabel jak cruising on hte highway cieplo i troche analogowy sound.

   

  Voodoo AC
  aha jest juz wiencze soundstage i toche lampowy feeling daje taki romantycznie i jasniesze od viper sound i jest wiencze dynamika.

   

  Mystic AC
  pierwsze 10 minut sluhanie Mystic kontra Voodoo to nie byly taki fenomonalny rocznicze ! ale mystic niema taki barzo romantycznie sound jak voodoo ale jest bardziej czysty i bezposredni. wystko jest jasniej i bardzo prawdziewy i ma ogolnie mniej distortion. jest master Bazodrut

   

  konklusja
  Mylalem ja kupuje voodoo bo cena jest attrakcyjnie, wieslaw dal my Mystic AC na weekend na test. ale po 3 godzina sluchnie myslalem hhhmmmm Mystic kostuje mocno ale ja po prosto nie moge kupic voodoo bo Mystic jest po prosto lepsiej. telefonolalem do wieslaw i przyznalem to jest klasa A. wienczej – extraklasa !!!

   

  Bazodrut Mystic AC vs Nordost Odin AC
  Moje przejaciel dal my testowac Nordost Odin power cables dlatego mial mozliwosc robi taki porownianie. Odin jest bardzo fast i bardzo jasnie wsystko jak krystal jasnie.
  Plus na Odin scybkosc to daje feine rytme na muzyka to nieco lepiej od mystic
  Minus na Odin brak wypelnienie i harmonia
  Mystic plus wypelnienie i harmonia
  Minus do Mystic prawie niema -tylko troche szybkosc
  kupilem Mystic i jestem szczesliwy

   

  list price:
  Mystic AC – 10.000 pln
  Nordost Odin AC 2.5m – 16.000 usd

 19. Radi says:

  Kabel zasilający Bagatelle otworzył w moim torze więcej przestrzeni, detali przy tym przekaz nie stał się ostry czy natarczywy. Miałem kilka kabli ale w tej cenie Bagatelle zagrał najlepiej słyszałem że pokonuje drogie kable znanych marek ale to pozostawiam do oceny posiadaczom, generalnie nie zmieniam już w torze nic bo nie czuję potrzeby, a kabel polecam sprawdzić każdemu bo warto.

 20. Piotr Mrufka says:

  Bazodrut Mystic.

  Po oswojeniu się z serią Voodoo myślałem, że nie prędko będzie możliwy kolejny krok do przodu. A jednak stało się. Mam pierwszą sieciówkę Mystic w swoim zestawie. Na razie jedna, więc zasila źródło (strumieniowiec Lumin S1). To niewiarygodne, ale jeszcze bardziej wydobyła muzykę na wierzch pogłębiając jednocześnie aksamitną czerń tła. Dźwięk zyskał większą “sprężystość” strun i zwartość impulsów. Wyraźnie poprawił się transjent, atak dźwięku a wybrzmienia pogłębiły swoją swobodną trójwymiarowość w głąb sceny muzycznej. Brawodrut !!!! Na prawdę warto wypróbować.

 21. Jurek Audiofil says:

  Stałem się dzisiaj szczęśliwym nabywcą sieciówki Bazodrut Bagatelle. To finalna wersja Killera pod inną, przyjazną i przewrotną nazwą. Bezpośrednio po wpięciu do dość drogiego CD dokonała rzeczy niemożliwych dla kabli z przedziału 10000zł. Bas, powietrze, detal i otwartość na najwyższym poziomie. Jest to wybitny kabel, który poprawia wszystkie aspekty brzmienia. Kto nie próbował powinien to jak najszybciej zrobić bo adekwatnie do starej nazwy pozabijał cenione audiofilskie wysokiej klasy sieciówki. Zaznaczam, że testowałem i byłem posiadaczem takich kabli jak Acoustic Zen Absolute. Shunyata Anaconda cx i helix. Nordost Valhalla. Bagatelle je zabił śmiechem. Jestem audiofilem od 1990 roku i wiem co piszę. POLECAM !!!

 22. Marcel says:

  Dzięki uprzejmości pana Wiesława wypożyczyłem do testu kabel zasilający Bazodrut Bagatelle. Kabel ten jest nowym produktem firmy. Jest kablem który wnosi do systemu bardzo dużo, przynajmniej w moim przypadku, używam sprzętu studyjnego od wielu lat kanadyjskiej firmy Bryston. Co wniósł u mnie… spokój, barwę… bardzo dużo szczegółów… muzykalność i powietrze… audiofilskie… hektary przestrzeni…. zabrakło mi w nim krótkiego basu i szybkości… którą osobiście preferuję.
  Kabel jest technicznie super wykonany w tej cenie a nawet droższej. Z czystym sumieniem polecam ten kabel zasilający braci audiofilskiej. Jak to bywa w życiu w jednych systemach sprawdzi się w 100% i gwarantuję pełną satysfakcję w innych nie.

 23. Zbigniew says:

  Ostatnio miałem możliwość przetestowania kabla sieciowego Bagatelle. Podłączałem go kolejno do wzmacniacza zintergrowanego, DACa i transportu. Podłączenie go każdorazowo skutkowało zauważalną poprawą brzmienia odtwarzanych nagrań. Dźwięk stał się bardziej ,,wypełniony”, trójwymiarowy. Po wakacjach zamierzam zakupić trzy sztuki sieciówki Bagatelle.

 24. Zibi says:

  Voodoo-sieciówka godna polecenia każdemu, którego budżet oscyluje w granicach ok.10tyś. zł.Moim zdaniem szczególnie dla systemów o nieco zaostrzonym brzmieniu.Dla posiadaczy wcześniejszych kabli Pana Wiesława i wyznawców idei Bazodruta – ważna informacja – WSZYSTKIEGO JEST WIĘCEJ!!!.Zdecydowanie najlepszy jego kabel.Oczywiście można wypróbować i posłuchać w swoim systemie , ale moim zdaniem – nie ma alternatywy – musicie go mieć.Zresztą tak samo jak ja.

 25. Krzysztof says:

  Dzięki uprzejmości p. Wiesława miałem możliwość testowania najnowszej sieciówki Bagetelle. Kabel jest bardzo ciekawy brzmieniowo. Z pewnością polepszy brzmienie większości, jeśli nie każdego systemu. Jest dynamiczny, spójny, ma dużą przestrzeń, dobrze kontrolowany bas. Ponadto jest bardzo solidnie wykonany.

 26. Дмитрий says:

  Кабель BAZODRUT VIPER AC
  1. Перед эксплуатацией требует длительного непрерывного прогревания (30-40 дней)
  2. Кабель желательно использовать в сбалансированной системе т.к. недостаток одного из
  компонентов негативно скажется на звучании всей системы.
  3. Кабеля используются мной в CD транспорте и ламповых моноблоках.
  4. Звук:
  – Инструменты и голос крупнее, не наслаиваются друг на друга
  – наличие глубины сцены
  – абсолютная тишина в паузах
  – иногда можно поймать музыкального полтергейста
  Соотношение цены и качества при пятибалльной системе оценки – 4,5

  Дмитрий.

  Минск, Белоруссия

 27. arnoldm1 says:

  Bazodrut Voodoo nie wiem co więcej można napisać o tym przewodzie jak wszystko opisali moi przedmówcy.Tylko kilka słów mi się narzuca że Wiesław przeszedł sam siebie. Seria Voodoo pokazuje bardzo dobrą scenę wszerz w głąb wokale przepiękne . Bardzo ładna średnica ogólnie poprawa wszystkiego i co najważniejsze muzykalność .Jeśli ktoś chce poznać możliwości swojego sprzętu niech koniecznie wypróbuje Voodoo .

 28. krzysiek says:

  Kable Kiler sztuk 2 posiadam od kilkunastu miesięcy i jestem z niech zadowolony, sprawdzają się w praktycznie każdym zestawieniu czy to z cd, wzmacniaczem czy końcówką mocy. Jakieś dwa miesiące temu miałem okazję porównać Kilera do Vipera i Voodoo i okazało się ,że może być jeszcze lepiej. Każde przejście z Kilera na Vipera czy Voodoo była słyszalna poprawa dźwięku w całym paśmie. Odsłuch przeprowadziłem na cd Primare 31 i końcówce mocy Usher R 1.5. Uważam ,że warto posłuchać tych kabli i samemu wyrobić sobie zdanie na ich temat.

 29. Mirek says:

  Poszukiwałem kabla sieciowego do przedwzmacniacza gramofonowego, przesłuchałem dużo różnych sieciówek z różnych przedziałów cenowych które nie do końca mi odpowiadały. Tak też przypadkowo trafiłem na stronę Bazodruta. Po krótkiej rozmowie telefonicznej z właścicielem kabelek był już w drodze do mnie. Przesyłka przyszła szybko, kabelek był bezpiecznie zapakowany. „Odsłuchiwałem” go około tygodnia, i mimo że nie dokońca zgrał się z moim systemem jak też wiele innych znacznie droższych, to pozostało po zwrocie zadowolenie że można bez problemu pożyczyć okablowanie od firmy Bazodrut i gdy by nawet nie zgrały się z naszym systemem to można je bezstresowo zwrócić.
  Pozdrawiam

 30. sasha-sve@mail.ru says:

  At the springtime I bought Bazodrut Viper power cable as suggested me Mr. Lampizator Lukasz Fikus.
  All my power cables are Transparent power link XL and MM.
  I replaced power cable XL at my Reimyo DAP-999 EX to Viper and from a first seconds was in shock !!!.
  Sound start to be much more powerful, energetic and open. I heard more exact small sounds and more of them then before. Soundstage is very wide and deep – more than a size of my room. Sound is very clean and clear.
  Bass is stronger and more powerful than before, and more accented. Sound of every instrument is accented
  and very musical. Absolutely absent the hursh or sharpness. Sound is fluid and comfortable. Possible to
  listen a music at any loud. Viper was a big and pleasant discovery for me.
  But the next discovery was certainly Bazodrut Voodoo.
  The cable is fantastic !!!!! The same direction of sound as Viper, but much higher and deeper and much better.
  Woodoo is very musical. But biggest achievement of Voodoo – voice of singer. Voice is absolutely open ,
  big, clear, independent. Possible to hear exactly every word of text of the song. The sounds of second stage are real and clear. Bass is strong , deep and legible. Absolutely not boomy at any level of sound.
  Soundstage of course is very wide and deep. Sounds of instruments are real and big.
  I put Voodoo to my Reimyo DAC and Viper to CD transport. That variant is very musical. I listen a lot of music :
  hard rock, classical rock, jazz and a bit classical music – and any kind of music sound perfect.
  P. S. Bazodrut power cables are revelation for me. That cables are really outstanding !!!
  Today I enjoy the music much more than ever before. Thank you Wieslaw and good luck.
  Alexander Svedentsov. Minsk. Belarus.

 31. adams@e.pl says:

  When you hear something incredible about the thing that you have been looking for half of your life a hope comes to your mind: There’s no harm in trying! It could help. It is how I met Wiesław Nadworski also called Bazodrut (after the brand name of his products). His theory about a huge influence of power cables on the quality of sound of a hi-fi system aroused my curiosity. His suggestion was simple: listen to it and then it is up to you whether you buy it or not. The presentation at Wiesław’s studio demolished my view of that issue and at the same time reshaped it. He showed me that setting up a hi-fi system is like building a house. Power cables are the foundations. The rest is built on them. We carried out an experiment. While listening to music, we switched many times from an ordinary cable to Bazodrut Voodoo and back. The difference was crushing! The Voodoo cables produced sound that was beautiful, precise, wide, holographic as if looming over an imaginary stage. The ordinary cable plugged in instead of Voodoo produced constricted and blurred sound without any stereo effect!
  I bought two pieces of his cables. At home, I repeated that experiment. My old cables resulted in blurred and imprecise sound, while Bazodrut – in beautiful and incredibly stereophonic sound! Wiesław – thank you! You are the best!
  Adam

 32. americancarjr@interia.pl says:

  Słuchałem nowych kabli zasilających Voodoo i brak mi słów. Rozwalają system!!! Dotychczasowe Furutechy PS950 porównywałem z wieloma sieciówkami zanim je kupiłem i byłem świadomy tego co kupuję, ale po zmianie na Voodoo, wiem, szkoda było czasu i pieniędzy na Furutechy. Generalnie nowa linia kabli bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i uważam, że Bazodrut zrobił bardzo bardzo wielki krok do przodu, tym bardziej, że długo znam kable Bazodrut i nie jeden miałem w moich systemach. Brawo dla firmy, za tak dobry produkt.

 33. arnoldm1 says:

  BAZODRUT VIPER- moje odczucia odnośnie tego kabla są takie same jak kolegi Jarekz70 ,kabelek też w moim systemie zasila listwę.Warto wypróbować !!!!!

 34. Jarekz70 says:

  BAZODRUT VIPER-przez długi okres poszukiwałem optymalnego kabla do listwy sieciowej.Po zapoznaniu się z wieloma opiniami i sam testując kilka droższych i renomowanych przewodów postanowiłem skontaktować się z PANEM WIESŁAWEM. Powiem krótko pełen profesjonalizm. Kabel VIPER miałem za 3 dni u siebie.
  Zaraz po wpięciu do listwy dała zauważyć się zmiana brzmienia. Nie tylko dźwięk stał się plastyczny i gładki, ale poprawiła się scena , praktycznie w każdym aspekcie. Zyskała dodatkowej masy, ale nie odbyło się to kosztem zbytniego nawarstwienia się instrumentów na siebie, Środek pasma dopiero teraz ujawnił swoje walory, czystość i przejrzystości, instrumenty miały swoje miejsce i sugestywne wybrzmienia, góra pasma otwarta i naturalnie brzmiąca.Duża klasa brzmienia, naprawdę warto PRZETESTOWAĆ W SWOIM SYSTEMIE

 35. Aleksander Svedentsov Białorus says:

  Parę miesięcy temu kupiłem kabel sieciowy Bazodrut Viper. Podłączyłem go do DAC Reimyo DAP – 999 EX. Przed tym korzystałem z Transparent Power Link XL. Wszystkie moje kable sieciowe to są Power Link XL i Power Link MM. Dźwięk polepszył się, ciężko w to było uwierzyć. Dźwięk stał bardziej przejrzysty, jasny i czysty.Wspaniały rozdzielny dźwięk instrumentów.Dźwięk jest bardzo muzyczny – można słuchać komfortowo w każdej głosnosci.Scena dźwiekowa jest szeroka i głęboka – wychodzi daleko za rozmiar pokoju. Przerwy są ciche. Znacznie lepiej stało słychać bas – jest mocniejszy, twardszy, to po prostu jest go więcej.Ale absolutnie nie ma żadnego szumu. Przy dowolnej głosnosci.Byłem w szoku. Pod koniec czerwca wybieram sie do Warszawy i wezmę na próbę nowy kabel sieciowy Bazodrut VooDoo dla transportu. Później opiszę wrażenia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *