INTERKONEKT ANALOGOWY RCA/XLR

Bazodrut Bagatelle – nasza nowość a zarazem, mamy nadzieję, przebojowa oferta na rynku. Wprowadziliśmy podstawowy model w miejsce zamkniętej linii Killer. Pomimo, iż jest to seria bazowa, to reprezentuje bardzo wysoki poziom i może być zastosowana do urządzeń z najwyższej półki – nie będąc dla nich ograniczeniem. Cena została skalkulowana na możliwie najniższym poziomie w celu łatwiejszej dostępności dla większości audiofili.

 

Cena detaliczna 1m /para/: 1000 zł

 

P1150518
P1130648

 

 

Bazodrut Presto – debiutuje nasza nowa seria „średnia”. W miejsce wygaszanej serii Viper wprowadzamy serię Presto. Klasą i charakterem zbliża się ona do Voodoo a z powodu zdecydowanie niższej ceny staje się łatwiej osiągalna dla odbiorcy.

 

Cena detaliczna 1m /para/: 3000 zł

 

 

 

 

Bazodrut Voodoo – czy ta przewrotna nazwa okazała się adekwatna do tego co seria Voodoo sobą reprezentuje? Wielu klientów już dało temu wyraz w zakładce OPINIE. Oprócz wszelkich zalet i cech wysmakowanych drogich kabli, Voodoo posiada magiczny, nieuchwytny i trudny do opisania pierwiastek. Można go doświadczyć tylko przy osobistym i intymnym kontakcie – w zaciszu swojego systemu.

 

Cena detaliczna 1m /para/: 6000 zł

 

P1150518
P1130648

 

 

Bazodrut Mystic – rodzina Mystic to obecnie nasza firmowa wizytówka. Jako twórcy nie wypada mi kokietować klientów barwnym, audiofilskim słowotokiem na temat zalet jej brzmienia. Nie jest również moim celem sugerowanie tego co powinno się usłyszeć po aplikacji Mystic’a. Uważam, że sztukę można i należy oceniać po – a nie przed jej doświadczeniem …. Ze swojej strony mogę jedynie zapewnić osoby chcące przesłuchać tę serię, że nie będzie to czas stracony i jednocześnie ostrzec, iż po jej odsłuchu można się śmiertelnie obrazić na posiadane obecnie topowe druty 🙂

 

Cena detaliczna 1m /para/: 10000 zł

 

 

 

Wszystkie produkty Bazodrut można wypożyczyć za kaucją w celach testowych bez żadnych zobowiązań – pełen komfort przesłuchania w swoim systemie. Gwarancja zwrotu w ciągu 14 dni.

 

Zapytaj o możliwość pozostawienia w rozliczeniu swoich dotychczasowych kabli.

Opinie

 1. hubert.niemyjski@onet.pl pisze:

  Dzięki uprzejmości Wiesława miałem okazję przetestować w moim systemie dwa najwyższe modele w ofercie Bazodrut – Voodoo i Mystic. Testowałem kable cyfrowe (COAX) oraz analogowe RCA. COAX łączyłem pomiędzy transportem McIntosh MCT450, a DAC McIntosh D150. Natomiast RCA użyłem do połączenia McIntosh D150 z integrą McIntosh MA8000. W obu przypadkach jak dla mnie różnica miedzy Voodoo i Mystic jest zasadnicza, oczywiście na korzyść Mystic. Dźwięk Mystic’a jest jak na moje ucho zdecydowanie bardziej otwarty i bardziej rzeczywisty. To nie jakaś tam subtelna różnica tylko przeskok na zupełnie inny poziom. Po tych odsłuchach stałem się na razie szczęśliwym posiadaczem dwóch cyfrówek Mystic, którymi połączyłem transport MCT450 oraz bluray MVP901 z DAC D150. Aktualnie ciułam na kolejny Mystic w wersji RCA lub XLR aby połączyć DAC z integra.

 2. Mariusz pisze:

  Też miałem okazję testować kable Voodoo jak mój poprzednik Andrzej B.
  W moim systemie używam kabli MIT.
  Po testach
  Wiesław NIE LUBIĘ CIĘ !!!! spowodowałeś swoim produktem, że zaczynam myśleć o jego kupieniu.

  Kable uporządkowały dźwięk wprowadziły elementy, których wcześniej nie było słychać w tak szerokim zakresie.
  Dla wszystkich ludzi, którym „kable nie grają” – macie rację lecz wprowadzają coś co robi muzykę przyjemniejszą.

  Dziękuję za test.

 3. Andrzej Bednarski pisze:

  Witam wszystkich czytelników. Dziś doszły Interkonekty Voodoo… Panowie -czapki z głów dla tych wyrobów… Zaznaczę, że nie jestem krewnym, ani nie mam udziałów w wyrobach -tego, to akurat żałuję… Miałbym koncert w domu za darmo, a tak, to muszę ciułać, aby mieć namiastkę tego, co dają w pełnej ofercie Bazodruta… Dodam, że wyrzuciłem swoje dotychczasowe kable Nordost’a Heimdall’a. Nie piszę ile one kosztowały i jak słabo wypadają przy konfrontacji z Bazodrutem… Pisanie, że mają wyjątkową rozdzielczość, stereofonię itp. rzeczy przez Nordost’a, to zapewniam, że Nordost ze swoimi kabelkami, a raczej ich dźwiękiem -wygląda przy zestawieniu z kablami Bazodruta Voodoo, jak ubogi krewny… To tyle w kwestii porównania. Natomiast doznania dźwiękowe, to takiej dynamiki, stereofonii, rozdzielczości i muzykalności nie uzyskacie Państwo w większości przypadków korzystania z innych „uznanych” firm. Kable Bazodrut’a po prostu grają. I powiem jedno, że jeśli będę zmieniać kable Bazodruta, to tylko i wyłącznie na wyższe modele… Te kable, to już nie ford, czy toyota, ale Mercedes wśród producentów. Panowie -nie wierzcie w marketing na papierze -porównajcie tylko wyroby, a decyzję podejmiecie sami… Gorąco polecam. Serio.

 4. Tomek pisze:

  Niecałe 2 tygodnie temu miałem do testów wypożyczony system dzielony Accuphase, do zestawu dostałem topowe kable Acrolinka sieciowy i XLR.
  Po testach na „dzielonce” zacząłem odsłuchiwać kable Acrolinka.
  To naprawdę kawał dobrego druta, ale jak dla mnie zbyt techniczny i dlatego zostały u mnie kolejne kable Bazodruta, XLR Mystic i jeszcze jedna sieciówka tym razem Voodoo.
  Graja naprawdę pięknie i muzykalnie, co dla mnie jest najważniejsze.

  PZDR

  Tomek

 5. Artur LEWANDOWSKI pisze:

  Voodoo interkonekty…..grają jak Porsche i kosztują odpowiednio do jakości dźwięku. ….zacząłem zbierać pieniądze. ….dziękuje za wypożyczenie i moźliwość przesłuchania w moim systemie audio….polecam!

 6. krzysiek z Brzegu pisze:

  Witam
  Interconect mystic słuchałem w moim systemie ponad 2 miesiące temu i do dzisiaj nie mogę o nim zapomnieć.
  Kabelek bardzo plastyczny wspaniale wyrównany, łagodny oddający naturalność instrumentów.
  Potrafi zagrać łagodnie,a jak trzeba to pokaże żądło.średnica czysta żadnych podbarwień bas nie buczy wspaniale wypełniony,górny zakres łagodny ale wyrażny.W porównaniu z moim obecnym interconectem HiDiamond3 uważam ją za wybitną łączówkę zostawiła w tyle moje poprzednie inteconecty shunyata Aurora,kimber select 1030 czy audio note Vz to przy Mystic-u zagrała nie inaczej lecz po prostu gorzej,no cóż lepsze jest wrogiem dobrego

 7. Radi pisze:

  Bagatelle RCA zastosowałem ze względu na nieco zaciemniony przekaz w moim torze .RCA Bagatelle dodał przestrzeni, detaliczości, nieco rozjaśnił. Jest muzykalny polecam posłuchać każdemu bo warto go sprawdzić. u mnie zagrał i zostaje 🙂

 8. rjankowski@kinekspert.com.pl pisze:

  (…)Oppo 105D po zasileniu voodoo i połączony voodoo xlrem do hegla wreszcie wykazał, że także posiada niezłe przetworniki. Koncerty z dvd i bluraya ożyły, muzyka stała się niemalże namacalna, wyjeżdżam na radosny koncert każdego wieczoru. Opada techniczna zasłona i pojawia się wrażenie współuczestnictwa w muzycznej uczcie.
  Interkonekty voodoo pozbawiły dźwięk „rdzy” i „zabrudzeń” a „wyłuskały” z Lumina czystą muzykę. Wszystkiego co najlepsze w dobrych nagraniach pojawiło się więcej, wydobywa się bez wysiłku i daje mnóstwo frajdy.(…)

 9. (…)w tor wpięty został kabel Bazodrut Voodoo RCA pomiędzy CD a Pre.
  Po pierwsze przestrzeń. To była inna liga. Kabel wygenerował morze planktonu co miało oczywisty wpływ na scenę która zyskała zarówno na szerokości jak i głębokości. Poprawiła się także separacja instrumentów i szczegółowość oraz zmieniły proporcje pomiędzy niektórymi instrumentami skutkiem czego wyższa średnica stała się bardziej muzykalna.
  Po drugie dynamika i pasmo. Dźwięk stał się większy i bardziej wieloplanowy, zaczął pojawiać się niższy bas.(…)

 10. ARTUR LEWANDOWSKI pisze:

  KUPIŁEM INTERCONEKT BAGATELLE i jestem w szoku że za 1000 zł można kupić kabel wybitny ,równorzędny bardzo drogiej konkurencji …który otworzył i upiększył mój cały system audio -super kabelek i nie kosztuje majątek…polecam wszystkim.

 11. Marcin Bednarczyk pisze:

  Bazodrut Killer dał mi wyraźnie do zrozumienia że czas pożegnać się z SILENCABLE SYMPHONY. A myślałem że mam najlepsze kable na Świecie 🙂 Teraz Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *