ANALOGUE INTERCONNECT RCA/XLR

Bazodrut Bagatelle is our latest and, hopefully, highly competitive product on the market whose purpose is to replace the now discontinued Killer line. Despite being an entry-level product, it still packs an incredibly hefty punch and can be used alongside high-end devices without being a detrimental influence. In order to make it available to the widest audience possible, we have tried our best to make it as affordable as we could.

 

Retail price 1m /pair/: 1000 zł

 

P1150518
P1130648

 

 

Bazodrut Viper is a natural consequence of our discontinued Killer model which we consider to be a prelude to the Bazodrut brand. Despite a similar frame, introducing an improved manufacturing process caused a quality leap worthy of being a separate product.

 

Retail price 1m /pair/: 3000 zł

 

P1150518
P1130648

 

 

Bazodrut Voodoo – did this tongue-in-cheek name turn out to adequately represent what the Voodoo line is about? Many of our customers have already shared their experiences in the REVIEWS tab. Apart from possessing all the finest qualities of premium cables, Voodoo is also host to a magical, ephemeral, and indescribable element. The only way to experience that element is through intimate contact in the comfort of your own system.

 

Retail price 1m /pair/: 6000 zł

 

P1150518
P1130648

 

 

Bazodrut Mystic – the Mystic family is currently our company’s signature line. As its creator, it is not my place to regale you with wondrous tales of its sound. I have no intention of constraining your experience with it by imposing preconceptions before you actually install them in your own system. What I can and will tell you is that the time spent with them is well worth it and you may walk away with new-found contempt for your current top-of-the-line cables.

 

Retail price 1m /pair/: 10000 zł

 

 

 

All Bazodrut cables can be rented /deposit required, refundable on return/ with no strings attached. Take your time and listen to Bazodrut cables in your own audio system. Deposits are returned in up to 2 weeks.

 

Ask whether a trade-in is possible.

Opinie

 1. Tomek says:

  Dzięki uprzejmości Pana Wiesława, miałem okazję dość dokładnie przetestować interkonekt Voodoo w wersji XLR (połączenie preamp i cd). Testy wykonywałem porównując do okablowania użytego w moim systemie marki Shunyata (model Viper). To co przede wszystkim należy zaznaczyć, że kable są wykonane bardzo precyzyjnie, wyglądem i jakością wykończenia nie ustępują produktom z półki high-end. Widać duży nacisk na proces produkcji i monitoring jakości. Kable Shunyaty są bardzo neutralne, nic od siebie nie dodają i tym sposobem to dobra baza porównawcza. Voodoo ma swoją sygnaturę dźwięku, w mojej ocenie gra lekko ocieplonym średnim i wysokim pasmem z bardzo dobrze kontrolowanym basem. Daje to dźwięk bogaty w wybrzmienia, charakteryzujący się kulturą i spokojem. Wszystkie utwory z naturalnymi instrumentami jakie grałem zabrzmiały naturalniej, bliżej prawdzie, podobnie było z wokalami. Te kable mają dodatkowo bardzo przyjemną cechę przyczyniania się do produkcji dźwięku bardzo relaksującego. Jeśli ktoś pragnie dopieścić swój system, nadać mu nieco ogłady i kultury, jeśli jest zbyt narowisty i nieokiełznany, seria Voodoo powinna znaleźć się na jego liście kabli do przetestowania. Polecam !

 2. hubert.niemyjski@onet.pl says:

  Dzięki uprzejmości Wiesława miałem okazję przetestować w moim systemie dwa najwyższe modele w ofercie Bazodrut – Voodoo i Mystic. Testowałem kable cyfrowe (COAX) oraz analogowe RCA. COAX łączyłem pomiędzy transportem McIntosh MCT450, a DAC McIntosh D150. Natomiast RCA użyłem do połączenia McIntosh D150 z integrą McIntosh MA8000. W obu przypadkach jak dla mnie różnica miedzy Voodoo i Mystic jest zasadnicza, oczywiście na korzyść Mystic. Dźwięk Mystic’a jest jak na moje ucho zdecydowanie bardziej otwarty i bardziej rzeczywisty. To nie jakaś tam subtelna różnica tylko przeskok na zupełnie inny poziom. Po tych odsłuchach stałem się na razie szczęśliwym posiadaczem dwóch cyfrówek Mystic, którymi połączyłem transport MCT450 oraz bluray MVP901 z DAC D150. Aktualnie ciułam na kolejny Mystic w wersji RCA lub XLR aby połączyć DAC z integra.

 3. Mariusz says:

  Też miałem okazję testować kable Voodoo jak mój poprzednik Andrzej B.
  W moim systemie używam kabli MIT.
  Po testach
  Wiesław NIE LUBIĘ CIĘ !!!! spowodowałeś swoim produktem, że zaczynam myśleć o jego kupieniu.

  Kable uporządkowały dźwięk wprowadziły elementy, których wcześniej nie było słychać w tak szerokim zakresie.
  Dla wszystkich ludzi, którym “kable nie grają” – macie rację lecz wprowadzają coś co robi muzykę przyjemniejszą.

  Dziękuję za test.

 4. Andrzej Bednarski says:

  Witam wszystkich czytelników. Dziś doszły Interkonekty Voodoo… Panowie -czapki z głów dla tych wyrobów… Zaznaczę, że nie jestem krewnym, ani nie mam udziałów w wyrobach -tego, to akurat żałuję… Miałbym koncert w domu za darmo, a tak, to muszę ciułać, aby mieć namiastkę tego, co dają w pełnej ofercie Bazodruta… Dodam, że wyrzuciłem swoje dotychczasowe kable Nordost’a Heimdall’a. Nie piszę ile one kosztowały i jak słabo wypadają przy konfrontacji z Bazodrutem… Pisanie, że mają wyjątkową rozdzielczość, stereofonię itp. rzeczy przez Nordost’a, to zapewniam, że Nordost ze swoimi kabelkami, a raczej ich dźwiękiem -wygląda przy zestawieniu z kablami Bazodruta Voodoo, jak ubogi krewny… To tyle w kwestii porównania. Natomiast doznania dźwiękowe, to takiej dynamiki, stereofonii, rozdzielczości i muzykalności nie uzyskacie Państwo w większości przypadków korzystania z innych „uznanych” firm. Kable Bazodrut’a po prostu grają. I powiem jedno, że jeśli będę zmieniać kable Bazodruta, to tylko i wyłącznie na wyższe modele… Te kable, to już nie ford, czy toyota, ale Mercedes wśród producentów. Panowie -nie wierzcie w marketing na papierze -porównajcie tylko wyroby, a decyzję podejmiecie sami… Gorąco polecam. Serio.

 5. Tomek says:

  Niecałe 2 tygodnie temu miałem do testów wypożyczony system dzielony Accuphase, do zestawu dostałem topowe kable Acrolinka sieciowy i XLR.
  Po testach na „dzielonce” zacząłem odsłuchiwać kable Acrolinka.
  To naprawdę kawał dobrego druta, ale jak dla mnie zbyt techniczny i dlatego zostały u mnie kolejne kable Bazodruta, XLR Mystic i jeszcze jedna sieciówka tym razem Voodoo.
  Graja naprawdę pięknie i muzykalnie, co dla mnie jest najważniejsze.

  PZDR

  Tomek

 6. Artur LEWANDOWSKI says:

  Voodoo interkonekty…..grają jak Porsche i kosztują odpowiednio do jakości dźwięku. ….zacząłem zbierać pieniądze. ….dziękuje za wypożyczenie i moźliwość przesłuchania w moim systemie audio….polecam!

 7. krzysiek z Brzegu says:

  Witam
  Interconect mystic słuchałem w moim systemie ponad 2 miesiące temu i do dzisiaj nie mogę o nim zapomnieć.
  Kabelek bardzo plastyczny wspaniale wyrównany, łagodny oddający naturalność instrumentów.
  Potrafi zagrać łagodnie,a jak trzeba to pokaże żądło.średnica czysta żadnych podbarwień bas nie buczy wspaniale wypełniony,górny zakres łagodny ale wyrażny.W porównaniu z moim obecnym interconectem HiDiamond3 uważam ją za wybitną łączówkę zostawiła w tyle moje poprzednie inteconecty shunyata Aurora,kimber select 1030 czy audio note Vz to przy Mystic-u zagrała nie inaczej lecz po prostu gorzej,no cóż lepsze jest wrogiem dobrego

 8. Radi says:

  Bagatelle RCA zastosowałem ze względu na nieco zaciemniony przekaz w moim torze .RCA Bagatelle dodał przestrzeni, detaliczości, nieco rozjaśnił. Jest muzykalny polecam posłuchać każdemu bo warto go sprawdzić. u mnie zagrał i zostaje 🙂

 9. rjankowski@kinekspert.com.pl says:

  (…)Oppo 105D po zasileniu voodoo i połączony voodoo xlrem do hegla wreszcie wykazał, że także posiada niezłe przetworniki. Koncerty z dvd i bluraya ożyły, muzyka stała się niemalże namacalna, wyjeżdżam na radosny koncert każdego wieczoru. Opada techniczna zasłona i pojawia się wrażenie współuczestnictwa w muzycznej uczcie.
  Interkonekty voodoo pozbawiły dźwięk „rdzy” i „zabrudzeń” a „wyłuskały” z Lumina czystą muzykę. Wszystkiego co najlepsze w dobrych nagraniach pojawiło się więcej, wydobywa się bez wysiłku i daje mnóstwo frajdy.(…)

 10. (…)w tor wpięty został kabel Bazodrut Voodoo RCA pomiędzy CD a Pre.
  Po pierwsze przestrzeń. To była inna liga. Kabel wygenerował morze planktonu co miało oczywisty wpływ na scenę która zyskała zarówno na szerokości jak i głębokości. Poprawiła się także separacja instrumentów i szczegółowość oraz zmieniły proporcje pomiędzy niektórymi instrumentami skutkiem czego wyższa średnica stała się bardziej muzykalna.
  Po drugie dynamika i pasmo. Dźwięk stał się większy i bardziej wieloplanowy, zaczął pojawiać się niższy bas.(…)

 11. ARTUR LEWANDOWSKI says:

  KUPIŁEM INTERCONEKT BAGATELLE i jestem w szoku że za 1000 zł można kupić kabel wybitny ,równorzędny bardzo drogiej konkurencji …który otworzył i upiększył mój cały system audio -super kabelek i nie kosztuje majątek…polecam wszystkim.

 12. Marcin Bednarczyk says:

  Bazodrut Killer dał mi wyraźnie do zrozumienia że czas pożegnać się z SILENCABLE SYMPHONY. A myślałem że mam najlepsze kable na Świecie 🙂 Teraz Polska.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *