INTERKONEKT CYFROWY RCA/XLR/USB

Bazodrut Bagatelle – nasza nowość a zarazem, mamy nadzieję, przebojowa oferta na rynku. Wprowadziliśmy podstawowy model w miejsce zamkniętej linii Killer. Pomimo, iż jest to seria bazowa, to reprezentuje bardzo wysoki poziom i może być zastosowana do urządzeń z najwyższej półki – nie będąc dla nich ograniczeniem. Cena została skalkulowana na możliwie najniższym poziomie w celu łatwiejszej dostępności dla większości audiofili.

 

Cena detaliczna 1m: 500 zł

 

P1130648

 

 

Bazodrut Presto – debiutuje nasza nowa seria „średnia”. W miejsce wygaszanej serii Viper wprowadzamy serię Presto. Klasą i charakterem zbliża się ona do Voodoo a z powodu zdecydowanie niższej ceny staje się łatwiej osiągalna dla odbiorcy.

 

Cena detaliczna 1m: 1500 zł

 

 

 

 

Bazodrut Voodoo – czy ta przewrotna nazwa okazała się adekwatna do tego co seria Voodoo sobą reprezentuje? Wielu klientów już dało temu wyraz w zakładce OPINIE. Oprócz wszelkich zalet i cech wysmakowanych drogich kabli, Voodoo posiada magiczny, nieuchwytny i trudny do opisania pierwiastek. Można go doświadczyć tylko przy osobistym i intymnym kontakcie – w zaciszu swojego systemu.

 

Cena detaliczna 1m: 3000 zł

 

P1150518
P1130648

 

 

Bazodrut Mystic – rodzina Mystic to obecnie nasza firmowa wizytówka. Jako twórcy nie wypada mi kokietować klientów barwnym, audiofilskim słowotokiem na temat zalet jej brzmienia. Nie jest również moim celem sugerowanie tego co powinno się usłyszeć po aplikacji Mystic’a. Uważam, że sztukę można i należy oceniać po – a nie przed jej doświadczeniem …. Ze swojej strony mogę jedynie zapewnić osoby chcące przesłuchać tę serię, że nie będzie to czas stracony i jednocześnie ostrzec, iż po jej odsłuchu można się śmiertelnie obrazić na posiadane obecnie topowe druty 🙂

 

Cena detaliczna 1m: 5000 zł

 

 

 

Wszystkie produkty Bazodrut można wypożyczyć za kaucją w celach testowych bez żadnych zobowiązań – pełen komfort przesłuchania w swoim systemie. Gwarancja zwrotu w ciągu 14 dni.

 

Zapytaj o możliwość pozostawienia w rozliczeniu swoich dotychczasowych kabli.

Opinie

 1. hubert.niemyjski@onet.pl pisze:

  Dzięki uprzejmości Wiesława miałem okazję przetestować w moim systemie dwa najwyższe modele w ofercie Bazodrut – Voodoo i Mystic. Testowałem kable cyfrowe (COAX) oraz analogowe RCA. COAX łączyłem pomiędzy transportem McIntosh MCT450, a DAC McIntosh D150. Natomiast RCA użyłem do połączenia McIntosh D150 z integrą McIntosh MA8000. W obu przypadkach jak dla mnie różnica miedzy Voodoo i Mystic jest zasadnicza, oczywiście na korzyść Mystic. Dźwięk Mystic’a jest jak na moje ucho zdecydowanie bardziej otwarty i bardziej rzeczywisty. To nie jakaś tam subtelna różnica tylko przeskok na zupełnie inny poziom. Po tych odsłuchach stałem się na razie szczęśliwym posiadaczem dwóch cyfrówek Mystic, którymi połączyłem transport MCT450 oraz bluray MVP901 z DAC D150. Aktualnie ciułam na kolejny Mystic w wersji RCA lub XLR aby połączyć DAC z integra.

 2. Artur Lewandowski pisze:

  Miałem przyjemność słuchać rewelacyjnego COAXIALa VOODOO.
  Jest to wyjątkowo muzykalny i precyzyjny kabelek.
  Podczas słuchania miałem wrażenie jakby Alison Krauss stała przede mną i śpiewała tylko dla mnie. TRÓJWYMIAROWY DZWIĘK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM.

 3. Po wcześniejszym zakupie coaxial Bazodrut Killer i Bagatelle dzisiaj kupiłem jeszcze do kolekcji COAXIAL Presto.
  Wszystkie kabelki Bazodrut mają swoją magię i bajeczny sposób przedstawiania muzyki.
  Nowa seria Presto to rewelacyjny kabelek jeszcze za przystępne pieniążki.
  Wokal aksamitny i szczegółowy, scena idealnie rozłożona, bas nie dudni po pokoju.
  Słychać perfekcyjnie wszystkie smaczki i szczególiki które cieszą i nie męczą – można słuchać godzinami.
  POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Paweł pisze:

  USB Vodoo…powiem tak, miałem wrażenie że ktoś opuścił czarne kurtyny a ulubieni wykonawcy grali tylko dla mnie. Przestrzeń, detal, scena rewelacja. Kabel oddałem bo mnie na niego nie stać ale do dnia dzisiejszego siedzi mi głowie. Polecam posłuchać.

 5. Jan pisze:

  Przed paroma dniami miałem okazję przetestowania dwóch cyfrówek.
  Pierwsza to Kondo KSL-LPD, druga Bazodrut Mystic i zaraz na wstępie dodam że ten ostatni wyszedł z tego porównania zwycięsko. Oba bardzo dobre, ale jednak Mystic górą.
  Te kable są bardzo transparentne, jednak Mystic wprowadził więcej czegoś co się nazywa ”muzykalnoscią” do brzmienia.
  Srodek ciężkości jest tutaj trochę przesunięty w dół w stosunku do Kondo, dzwięk ma większe wypełnienie w w całym paśmie,
  barwa jest trochę cieplejsza, na średnicy wokale jak i instrumenty są bardziej aksamitne z lepszym nasyceniem.
  Ostatnio trochę kabli Wiesława przerzuciłem, więc wynik tego porównania mnie już nie dziwi. Na koniec…wszystkich pasjonatów którzy mają uprzedzenia co do nazwy ”Bazodrut”, zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy , możecie być mocno zaskoczeni. Pozdrawiam

 6. Marcin pisze:

  Po spotkaniu u mojego kolegi , otrzymałem do odsłuchania kilka wyrobów od Wiesława 🙂
  Na pierwszy ogień poszedł kabel cyfrowy .
  Pierwsze wrażenie to szybkość , precyzja , kontrola i precyzja niskich tonów.
  Pierwsze koty za płoty , pomyślałem i zostawiłem go ,żeby sobie pograł. Po około 48 godzinach ciągłego grania, usiadłem ponownie do słuchania.
  Generalnie dźwięk zachował swoje ww. cechy , lekko się wygładziły wysokie tony, ale to co mi przeszkadza , to podkreślenie przełomu wyższa średnica – góra, dźwięki na dłuższą metę ,są zbyt ofensywne, bas nie zyskał większego wypełnienia /na co po cichu liczyłem/ , pozostał szybki i twardy .
  Kabel ma swój charakter , nie jest to jednak moja bajka

 7. Sasza pisze:

  Bazodrut Mystic Digital RCA

  Веслав, привет.
  Звук – невероятный !!!!!!!!
  Веслав – ты ГЕНИЙ !!!
  Я – серьезно. Я никогда не думал что так хорошо и красиво может играть музыка.
  И, самое главное – абсолютно в моем вкусе и предпочтениях.
  Я даже перестал переживать что не могу продать мои колонки.
  И я думаю что кабель еще будет греться и дальше.
  Я восхищен. Приятно и очень гордо, что такие кабели делает человек из Польши !!!!!
  Всего наилучшего. Саша.

  Wieslaw, cześć.
  Dźwięk jest niesamowity !!!!!!!!
  Wieslaw – jesteś geniuszem!
  Mówię poważnie. Nigdy nie sądziłem, że muzyka może grać tak dobrze i pięknie.
  I, co najważniejsze – absolutnie w moim guście i preferencjach.
  Przestałem nawet martwić się, że nie mogę sprzedać moich głośników.
  I myślę, że kabel będzie dalej wygrzewać się.
  Jestem zachwycony. To miło i bardzo dumne, że takie kable są wykonane przez osobę z Polski !!!!!
  Wszystko co najlepsze. Sasha.

 8. Marek W pisze:

  Kilka dnie temu miałem przyjemność testować w swoim systemie cyfrowy interkonekt RCA Bazodrut Mystic. Jest to flagowy model w ofercie firmy Bazodrut. Po wpięciu cyfrówki pomiędzy transportem a dackiem Accuphase w moim systemie , od razu pojawiła się lepsza rozdzielczość i szczegółowość. Dźwięk stał się jakby bardziej żywy i wyraźniejszy. Odniosłem wrażenie jakby odtwarzane instrumenty były lepiej odseparowane i poukładane. Dźwięk stał się bardziej dynamiczny , pojawiło się więcej niskich i wysokich tonów. Muzyka nabrała więcej życia a cały przekaz stał się bardziej dokładny. Jakość w stosunku do ceny – rewelacja…Gorąco polecam.

 9. Grzegorz pisze:

  USB voodoo.

  W swoim systemie używam renomowanego kabla USB w cenie około 5tyś.

  Voodoo w mojej ocenie lepiej prezentuje wokale, wysokie dźwięki i ma głębszy bas. Nie spodziewałem się takiej kultury przekazu i aksamitnego, przyjemnego wokalu. Kabel odniesienia z kolei prezentuje muzykę z większą otwartością, swobodą i przestrzenią. Jego wokale i najwyższe rejestry wydają się być przy Voodoo nieco zapiaszczone. Oba kable są doskonałe i przy wyborze miałbym dylemat. Bardzo duża niespodzianka. Konkludując, jeśli tylko zdecyduje się Pan Nadworski zrobić kabel ethernetowy, to jeśli moje odczucia będą podobne (a zakładam że tak będzie) oraz cena będzie akceptowalna – kupię go.

  Mam nadzieję, że moje spostrzeżenia będą pomocne dla Państwa.

 10. christian w. pisze:

  (…)Cóż, po pierwsze kable cyfrowe, miałem digital wireworld RCA z cd transportera
  do dac to było tylko 1 miesiąc i kosztował 1700pln, dobrze wtedy spróbowałem bagatella
  miły i lepszy niż wireworld, ale nie lepiej signeificient, viper tak jest wyraźnie lepsze niż
  Wireworld, więc rozstałem z wireworld i skończyło się buing voodoo digital rca na 3000
  pln, ponieważ było wyraźnie lepsze niż Viper . tak tak 3000 hhhmmm nie trochę cena,
  ale życie na krótko, aby nie słuchać dobrej muzyki więc tak kupilem voodoo. Po tym
  zakupie zaczęłam angażować więcej w produktach z bazodrut. (…)

 11. ARTUR LEWANDOWSKI pisze:

  Do kupionego wcześniej rewelacyjnego interkonektu Bagatelle zdecydowałem się dokupić interkonekt cyfrowy Bagatelle i był to strzał w dziesiątke …..rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. Zbigniew pisze:

  Kilka tygodni temu zupełnie przypadkiem trafiłem na na produkty Pana Wiesława, poszukując nowego DACa do systemu. Wtedy zakupiłem pierwsze w życiu bezpieczniki audio – PADIS. Po ich przetestowaniu poinformowałem Pana Wiesława, że zauważyłem w systemie zmianę brzmienia we wzmacniaczu i DACu, ale bez wpływu pozostało to na brzmienie CD, który służył mi jako transport. Ta informacja nie dawała Panu Wiesławowi spokoju przez kilka kolejnych dni. Uznał, że coś blokuje prawidłowy przepływ sygnału w moim systemie a konkretnie cyfrówka. W końcu przy okazji kolejnej rozmowy Pan Wiesław poinformował mnie, że właśnie wysłał do mnie kurierem kabel cyfrowy VIPER, żebym przetestował go. Po zmontowaniu go faktycznie zauważalną brzmieniowo stała się wymiana bezpieczników również w CD-napędzie. Przy okazji „wygładzone zostały igły”, jakie systemowi aplikowały tymczasowo – awaryjnie zamontowane w DACu lampy ECC88JJ. Dźwięk teraz stał się subtelny, ale przede wszystkim pojawiła się trójwymiarowość i niesamowita głębia. Vipera już nie byłem w stanie odesłać. Zastąpił kabel C/A ATLAS COMPASS
  Zbigniew

 13. Jarek pisze:

  Kiedy Pan Wiesław zaproponował odsłuch nowej cyfrówki Voodoo podszedłem do zagadnienia z pewną dozą sceptycyzmu – od lat używałem cyfrówek Killer i sądziłem, że owszem: nowe kable będą lepsze ale skoku jakościowego nie będzie. Myliłem się – brzmienie zmieniło się gruntownie – przede wszystkim w aranżacji przestrzeni i muzykalności ! Przybyło też czystości i szczegółów. Praktycznie mogę od początku słuchać swoich nagrań i odkrywać w nich kolejne warstwy muzyczne. W kolejności na wymianę czekają konekty i sieciówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *