DIGITAL INTERCONNECT RCA/XLR/USB

Bazodrut Bagatelle is our latest and, hopefully, highly competitive product on the market whose purpose is to replace the now discontinued Killer line. Despite being an entry-level product, it still packs an incredibly hefty punch and can be used alongside high-end devices without being a detrimental influence. In order to make it available to the widest audience possible, we have tried our best to make it as affordable as we could.

 

Retail price 1m: 500 zł

 

P1130648

 

 

Bazodrut Voodoo – did this tongue-in-cheek name turn out to adequately represent what the Voodoo line is about? Many of our customers have already shared their experiences in the REVIEWS tab. Apart from possessing all the finest qualities of premium cables, Voodoo is also host to a magical, ephemeral, and indescribable element. The only way to experience that element is through intimate contact in the comfort of your own system.

 

Retail price 1m: 3000 zł

 

P1150518
P1130648

 

 

Bazodrut Mystic – the Mystic family is currently our company’s signature line. As its creator, it is not my place to regale you with wondrous tales of its sound. I have no intention of constraining your experience with it by imposing preconceptions before you actually install them in your own system. What I can and will tell you is that the time spent with them is well worth it and you may walk away with new-found contempt for your current top-of-the-line cables.

 

Retail price 1m: 5000 zł

 

 

 

All Bazodrut cables can be rented /deposit required, refundable on return/ with no strings attached. Take your time and listen to Bazodrut cables in your own audio system. Deposits are returned in up to 2 weeks.

 

Ask whether a trade-in is possible.

Opinie

 1. Wiesław z Oławy says:

  Kabelki są rewelacyjne,mają mocny i głęboki bas który schodzi bardzo nisko,bardzo muzykalne.W moim systemie scena poszła mocno w głąb i na boki,bardzo ładna lokalizacja instrumentów.Kabelki warte swojej ceny-polecam i pozdrawiam twórców Bazodruta.Pamiętajcie o ustrojach antywibracyjnych.Dotyczy kabelków z serii Bagatelle-głosnikowy jak i interkonekt.

 2. Wojtek says:

  Cóż kolejny kabelek Bazodrut w moim systemie, tym razem kolej na XLR PRESTO. Wspinam się po drabince cenowej kabli pana Wiesława. Wiem że pieniądze szczęścia nie dają lecz gdybym je miał to bez zastanowienia biorę serie Mystic. Na moje szczęście presto też jest znakomity i będzie umilał moje i żonki wieczory jeszcze bardzo długo. XLR presto ma w sobie tę magię ciepło i kolor słychać detale pudło gitar wiolonczeli a stopa wierci dziurę w brzuchu już od najniższych rejestrów. Gorąco polecam i zachęcam wszystkich do indywidualnych prób. Naprawdę to nic nie kosztuje a spróbować warto.

 3. hubert.niemyjski@onet.pl says:

  Dzięki uprzejmości Wiesława miałem okazję przetestować w moim systemie dwa najwyższe modele w ofercie Bazodrut – Voodoo i Mystic. Testowałem kable cyfrowe (COAX) oraz analogowe RCA. COAX łączyłem pomiędzy transportem McIntosh MCT450, a DAC McIntosh D150. Natomiast RCA użyłem do połączenia McIntosh D150 z integrą McIntosh MA8000. W obu przypadkach jak dla mnie różnica miedzy Voodoo i Mystic jest zasadnicza, oczywiście na korzyść Mystic. Dźwięk Mystic’a jest jak na moje ucho zdecydowanie bardziej otwarty i bardziej rzeczywisty. To nie jakaś tam subtelna różnica tylko przeskok na zupełnie inny poziom. Po tych odsłuchach stałem się na razie szczęśliwym posiadaczem dwóch cyfrówek Mystic, którymi połączyłem transport MCT450 oraz bluray MVP901 z DAC D150. Aktualnie ciułam na kolejny Mystic w wersji RCA lub XLR aby połączyć DAC z integra.

 4. Artur Lewandowski says:

  Miałem przyjemność słuchać rewelacyjnego COAXIALa VOODOO.
  Jest to wyjątkowo muzykalny i precyzyjny kabelek.
  Podczas słuchania miałem wrażenie jakby Alison Krauss stała przede mną i śpiewała tylko dla mnie. TRÓJWYMIAROWY DZWIĘK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM.

 5. Po wcześniejszym zakupie coaxial Bazodrut Killer i Bagatelle dzisiaj kupiłem jeszcze do kolekcji COAXIAL Presto.
  Wszystkie kabelki Bazodrut mają swoją magię i bajeczny sposób przedstawiania muzyki.
  Nowa seria Presto to rewelacyjny kabelek jeszcze za przystępne pieniążki.
  Wokal aksamitny i szczegółowy, scena idealnie rozłożona, bas nie dudni po pokoju.
  Słychać perfekcyjnie wszystkie smaczki i szczególiki które cieszą i nie męczą – można słuchać godzinami.
  POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Paweł says:

  USB Vodoo…powiem tak, miałem wrażenie że ktoś opuścił czarne kurtyny a ulubieni wykonawcy grali tylko dla mnie. Przestrzeń, detal, scena rewelacja. Kabel oddałem bo mnie na niego nie stać ale do dnia dzisiejszego siedzi mi głowie. Polecam posłuchać.

 7. Jan says:

  Przed paroma dniami miałem okazję przetestowania dwóch cyfrówek.
  Pierwsza to Kondo KSL-LPD, druga Bazodrut Mystic i zaraz na wstępie dodam że ten ostatni wyszedł z tego porównania zwycięsko. Oba bardzo dobre, ale jednak Mystic górą.
  Te kable są bardzo transparentne, jednak Mystic wprowadził więcej czegoś co się nazywa ”muzykalnoscią” do brzmienia.
  Srodek ciężkości jest tutaj trochę przesunięty w dół w stosunku do Kondo, dzwięk ma większe wypełnienie w w całym paśmie,
  barwa jest trochę cieplejsza, na średnicy wokale jak i instrumenty są bardziej aksamitne z lepszym nasyceniem.
  Ostatnio trochę kabli Wiesława przerzuciłem, więc wynik tego porównania mnie już nie dziwi. Na koniec…wszystkich pasjonatów którzy mają uprzedzenia co do nazwy ”Bazodrut”, zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy , możecie być mocno zaskoczeni. Pozdrawiam

 8. Marcin says:

  Po spotkaniu u mojego kolegi , otrzymałem do odsłuchania kilka wyrobów od Wiesława 🙂
  Na pierwszy ogień poszedł kabel cyfrowy .
  Pierwsze wrażenie to szybkość , precyzja , kontrola i precyzja niskich tonów.
  Pierwsze koty za płoty , pomyślałem i zostawiłem go ,żeby sobie pograł. Po około 48 godzinach ciągłego grania, usiadłem ponownie do słuchania.
  Generalnie dźwięk zachował swoje ww. cechy , lekko się wygładziły wysokie tony, ale to co mi przeszkadza , to podkreślenie przełomu wyższa średnica – góra, dźwięki na dłuższą metę ,są zbyt ofensywne, bas nie zyskał większego wypełnienia /na co po cichu liczyłem/ , pozostał szybki i twardy .
  Kabel ma swój charakter , nie jest to jednak moja bajka

 9. Sasza says:

  Bazodrut Mystic Digital RCA

  Веслав, привет.
  Звук – невероятный !!!!!!!!
  Веслав – ты ГЕНИЙ !!!
  Я – серьезно. Я никогда не думал что так хорошо и красиво может играть музыка.
  И, самое главное – абсолютно в моем вкусе и предпочтениях.
  Я даже перестал переживать что не могу продать мои колонки.
  И я думаю что кабель еще будет греться и дальше.
  Я восхищен. Приятно и очень гордо, что такие кабели делает человек из Польши !!!!!
  Всего наилучшего. Саша.

  Wieslaw, cześć.
  Dźwięk jest niesamowity !!!!!!!!
  Wieslaw – jesteś geniuszem!
  Mówię poważnie. Nigdy nie sądziłem, że muzyka może grać tak dobrze i pięknie.
  I, co najważniejsze – absolutnie w moim guście i preferencjach.
  Przestałem nawet martwić się, że nie mogę sprzedać moich głośników.
  I myślę, że kabel będzie dalej wygrzewać się.
  Jestem zachwycony. To miło i bardzo dumne, że takie kable są wykonane przez osobę z Polski !!!!!
  Wszystko co najlepsze. Sasha.

 10. Marek W says:

  Kilka dnie temu miałem przyjemność testować w swoim systemie cyfrowy interkonekt RCA Bazodrut Mystic. Jest to flagowy model w ofercie firmy Bazodrut. Po wpięciu cyfrówki pomiędzy transportem a dackiem Accuphase w moim systemie , od razu pojawiła się lepsza rozdzielczość i szczegółowość. Dźwięk stał się jakby bardziej żywy i wyraźniejszy. Odniosłem wrażenie jakby odtwarzane instrumenty były lepiej odseparowane i poukładane. Dźwięk stał się bardziej dynamiczny , pojawiło się więcej niskich i wysokich tonów. Muzyka nabrała więcej życia a cały przekaz stał się bardziej dokładny. Jakość w stosunku do ceny – rewelacja…Gorąco polecam.

 11. Grzegorz says:

  USB voodoo.

  W swoim systemie używam renomowanego kabla USB w cenie około 5tyś.

  Voodoo w mojej ocenie lepiej prezentuje wokale, wysokie dźwięki i ma głębszy bas. Nie spodziewałem się takiej kultury przekazu i aksamitnego, przyjemnego wokalu. Kabel odniesienia z kolei prezentuje muzykę z większą otwartością, swobodą i przestrzenią. Jego wokale i najwyższe rejestry wydają się być przy Voodoo nieco zapiaszczone. Oba kable są doskonałe i przy wyborze miałbym dylemat. Bardzo duża niespodzianka. Konkludując, jeśli tylko zdecyduje się Pan Nadworski zrobić kabel ethernetowy, to jeśli moje odczucia będą podobne (a zakładam że tak będzie) oraz cena będzie akceptowalna – kupię go.

  Mam nadzieję, że moje spostrzeżenia będą pomocne dla Państwa.

 12. christian w. says:

  (…)Cóż, po pierwsze kable cyfrowe, miałem digital wireworld RCA z cd transportera
  do dac to było tylko 1 miesiąc i kosztował 1700pln, dobrze wtedy spróbowałem bagatella
  miły i lepszy niż wireworld, ale nie lepiej signeificient, viper tak jest wyraźnie lepsze niż
  Wireworld, więc rozstałem z wireworld i skończyło się buing voodoo digital rca na 3000
  pln, ponieważ było wyraźnie lepsze niż Viper . tak tak 3000 hhhmmm nie trochę cena,
  ale życie na krótko, aby nie słuchać dobrej muzyki więc tak kupilem voodoo. Po tym
  zakupie zaczęłam angażować więcej w produktach z bazodrut. (…)

 13. ARTUR LEWANDOWSKI says:

  Do kupionego wcześniej rewelacyjnego interkonektu Bagatelle zdecydowałem się dokupić interkonekt cyfrowy Bagatelle i był to strzał w dziesiątke …..rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 14. Zbigniew says:

  Kilka tygodni temu zupełnie przypadkiem trafiłem na na produkty Pana Wiesława, poszukując nowego DACa do systemu. Wtedy zakupiłem pierwsze w życiu bezpieczniki audio – PADIS. Po ich przetestowaniu poinformowałem Pana Wiesława, że zauważyłem w systemie zmianę brzmienia we wzmacniaczu i DACu, ale bez wpływu pozostało to na brzmienie CD, który służył mi jako transport. Ta informacja nie dawała Panu Wiesławowi spokoju przez kilka kolejnych dni. Uznał, że coś blokuje prawidłowy przepływ sygnału w moim systemie a konkretnie cyfrówka. W końcu przy okazji kolejnej rozmowy Pan Wiesław poinformował mnie, że właśnie wysłał do mnie kurierem kabel cyfrowy VIPER, żebym przetestował go. Po zmontowaniu go faktycznie zauważalną brzmieniowo stała się wymiana bezpieczników również w CD-napędzie. Przy okazji „wygładzone zostały igły”, jakie systemowi aplikowały tymczasowo – awaryjnie zamontowane w DACu lampy ECC88JJ. Dźwięk teraz stał się subtelny, ale przede wszystkim pojawiła się trójwymiarowość i niesamowita głębia. Vipera już nie byłem w stanie odesłać. Zastąpił kabel C/A ATLAS COMPASS
  Zbigniew

 15. Jarek says:

  Kiedy Pan Wiesław zaproponował odsłuch nowej cyfrówki Voodoo podszedłem do zagadnienia z pewną dozą sceptycyzmu – od lat używałem cyfrówek Killer i sądziłem, że owszem: nowe kable będą lepsze ale skoku jakościowego nie będzie. Myliłem się – brzmienie zmieniło się gruntownie – przede wszystkim w aranżacji przestrzeni i muzykalności ! Przybyło też czystości i szczegółów. Praktycznie mogę od początku słuchać swoich nagrań i odkrywać w nich kolejne warstwy muzyczne. W kolejności na wymianę czekają konekty i sieciówki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *