Z przyjemnością pragniemy poinformować o gruntownej reorganizacji oferty kablowej Bazodrut. Zamykamy dwie pierwsze linie modelowe czyli Bagatelle i Presto zastępując je całkowicie nowo opracowaną serią Scandal. Jako twórca zapewniam, że nazwa nie wzięła się z powietrza. Klasa brzmienia tej serii jest tak wysoka, że biorąc pod uwagę uszeregowanie jej jako podstawowej - cena jest skandalicznie niska.

Jednocześnie pragnąc podwyższać standard, wprowadzamy dwie nowe serie z poziomu średniego: Voodoo II i Mystic II. Stanowią one ewolucję zamkniętych serii Voodoo i Mystic. Z powodu rozpoznawalności i uznania wśród odbiorców, postanowiliśmy nie zmieniać nazw własnych znanych od lat ale mogę zapewnić, iż same kable są znacząco lepsze pod każdym względem od swoich protoplastów. Na jakim są poziomie i jak bardzo wyprzedziły Voodoo i Mystic-a wypada przekonać się zapraszając je na test do swojego systemu. 

Phenomen pozostaje serią szczytową ale zapewniam, że Mystic II depcze jej mocno po piętach i dla niektórych słuchaczy może okazać się najlepszym kablem w historii firmy.

Rodzina Mystic powstała w kontrze do Voodoo gdyż chcieliśmy skonstruować przewód bardziej neutralny i przeźroczysty zachowując jednocześnie barwę, kulturę i magię poprzednika. Naturalnie nie było to łatwe, gdyż niestety prawidłowość stosowania super przezroczystych przewodników nieubłaganie skutkuje technicznym przekazem i brakiem muzykalności.

Po wielu prototypach, Mystic został przyrządzony tak aby wydobyć z muzyki jak najwięcej surowych wartości przy zachowaniu szczypty wysublimowania swojego protoplasty. Uważam, że zbliżył się do ideału przynajmniej w moim pojęciu. Serię Mystic dedykujemy najbardziej dopieszczonym i zadbanym systemom i ich właścicielom o otwartych na nowe doświadczenia umysłach. Przekonanych, że polski produkt może bezwstydnie konkurować z zagranicznymi markami umocowanymi od lat na rynku.

Jako twórcy nie wypada mi w tym miejscu kokietować potencjalnych klientów barwnym, audiofilskim słowotokiem na temat zalet ich brzmienia czy konstrukcji. Nie jest również moim celem sugerowanie tego co powinno się usłyszeć po aplikacji Mystic’a w swoim systemie. Uważam, że należy oceniać go bez uprzedzeń i żadnych sugestii z naszej strony. Mogę tylko zapewnić osoby chcące przesłuchać tę serię, że nie będzie to czas stracony i jednocześnie ostrzec, iż po fakcie można się bardzo obrazić na posiadane obecnie topowe druty 🙂

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem negocjacji ceny.

Zasilający

Cena detaliczna 1,5m:
10 000 zł

Interkonekt Analogowy RCA/XLR

Cena detaliczna 1m /para/:
10 000 zł

Interkonekt Cyfrowy RCA/XLR/USB

Cena detaliczna 1m:
5 000 zł

Głośnikowy

Cena detaliczna 2,5m /para/:
16 000 zł