Bazodrut Multimedia to wygodny w obsłudze transport cyfrowy dedykowany przede wszystkim do użytku w domowych systemach audio – video.

 

Projekt oparty został o skrupulatnie dobrane składniki i autorskie koncepty w sposób zapewniający najlepsze możliwe brzmienie. Z powodzeniem zastępuje urządzenia takie jak transporty CD, BLU-RAY, odtwarzacze multimedialne, strumieniowe oraz dyski sieciowe. Oparta o system Windows konstrukcja zapewnia kompatybilność nawet z najbardziej egzotycznymi formatami muzycznymi i filmowymi – łącznie z napisami. Nic nie stoi na przeszkodzie aby samodzielnie zainstalować dowolny odtwarzacz mediów wedle własnego uznania: Roon, JRiver, Foobar i inne.  

 

Bazodrut Multimedia został zaprojektowany dla audiofila chcącego cieszyć nie tylko ucho ale również wzrok. W porównaniu do większości podobnych urządzeń nie jest ograniczony jedynie do odtwarzania audio. Możesz delektować się jakością dźwięku sygnowaną logo Bazodruta słuchając swoich płyt audio, oglądając filmy czy koncerty – bez żadnych kompromisów w brzmieniu. Zachowana jest również pełna zgodność z systemami wielokanałowymi. W celu uzyskania maksymalnej jakości dźwięku, Bazodrut Multimedia należy użytkować z zestawem zasilania akumulatorowego i podstawkami antywibracyjnymi. Elementy te uważamy za niezbędne i dlatego są zawarte w standardowym wyposażeniu. Aby w pełni doświadczać jakości dźwięku naszego urządzenia, obowiązkowym wydaje się także użycie wysokiej klasy kabla cyfrowego, przetwornika lub amplitunera kina domowego.  

 

Swoje muzyczne materiały odtwarzać można ze zróżnicowanego zestawu dostępnych źródeł: zewnętrzne dyski USB i pendrive, dyski sieciowe NAS, strumieniowanie internetowe, na życzenie dyski twarde instalowane wewnątrz obudowy – istnieje pełna dowolność.  

 

Serdecznie zapraszamy do przetestowania Bazodrut Multimedia w swoim systemie korzystając z dwóch opcji – wypożyczenie za kaucją i wysyłka lub zaproszenie nas na prezentację. W trakcie wizyty gospodarz może liczyć na przeszkolenie z zakresu obsługi oraz demonstrację w towarzystwie naszych kabli oraz akcesoriów wspomagających.    

 

Najważniejsze cechy:  

– Pełne wsparcie formatów audio i video – zgodnie z użytym oprogramowaniem

– HDMI i DisplayPort obsługujące telewizory/projektory 4K oraz dźwięk wielokanałowy w formacie DTS-HD Master Audio i Dolby True HD

– Wyjścia audio: S/PDIF koaksialny i optyczny, HDMI, USB

– Konstrukcja w pełni pasywna i bezgłośna (bez wentylatorów i talerzowych dysków twardych)

– Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet

– Dołączony zestaw zasilania akumulatorowego oraz zasilacz ścienny 230 V

– Zdalne sterowanie przy pomocy bezprzewodowej klawiatury, smartfonu, tabletu lub innego komputera

– Obsługa serwisów internetowych takich jak YouTube, Spotify, Tidal, Netflix i innych

– Gwarancja obowiązuje rok od daty zakupu.    

 

Cena zestawu: 8000 zł brutto. W jej skład wchodzi:  

– Bazodrut Multimedia

– Licencja Windows 10 Home

– Zestaw do zasilania akumulatorowego (akumulator głębokiego rozładowania, dedykowana ładowarka, kabel zasilający)

– Podstawki antywibracyjne Bazodrut

– Klawiatura bezprzewodowa z płytką dotykową

– Zasilacz 230V    

 

Opcje rozbudowy:  

– Kolor obudowy: srebrny lub czarny

– Talerzowy wewnętrzny dysk magazynowy (HDD) do 8 TB

– Wewnętrzny dysk SSD o większej pojemności

– Optyczny napęd BLU-RAY wewnętrzny lub zewnętrzny