Z przyjemnością pragniemy poinformować o gruntownej reorganizacji oferty kablowej Bazodrut. Zamykamy dwie pierwsze linie modelowe czyli Bagatelle i Presto zastępując je całkowicie nowo opracowaną serią Scandal. Jako twórca zapewniam, że nazwa nie wzięła się z powietrza. Klasa brzmienia tej serii jest tak wysoka, że biorąc pod uwagę uszeregowanie jej jako podstawowej - cena jest skandalicznie niska.

Jednocześnie pragnąc podwyższać standard i klasę brzmienia wprowadzamy dwie nowe linie modelowe z poziomu średniego: Voodoo II i Mystic II. Stanowią one ewolucję zamkniętych serii Voodoo i Mystic. Z powodu rozpoznawalności i uznania wśród odbiorców, postanowiliśmy nie zmieniać nazw własnych znanych od lat ale mogę zapewnić, iż same kable są znacząco lepsze pod każdym względem od swoich protoplastów. Na jakim są poziomie i jak bardzo wyprzedziły Voodoo i Mystic-a wypada przekonać się zapraszając je na test do swojego systemu. 

Phenomen pozostaje serią szczytową ale zapewniam, że Mystic II depcze jej mocno po piętach i dla niektórych słuchaczy może okazać się najlepszym naszym kablem w historii firmy.

Koledzy i klienci obcujący z serią Mystic z niedowierzaniem pytali „Czy można jeszcze lepiej?” Przez ponad dwa lata nie umiałem odpowiedzieć twierdząco na to pytanie bo chociaż prace projektowo-odsłuchowe naszej przyszłej referencji trwały niemal non stop, wyzwanie było nie lada. Ponad 3 dekady niezwykle intensywnej zabawy w high-end i kablarstwo nauczyły mnie, że chcąc poprawić produkt niemal idealny, bardzo łatwo o błąd przekreślający całe przedsięwzięcie. Jak więc zmajstrować kabel wybitnie przezroczysty jednocześnie zachowujący charakterystyczne dla wszystkich naszych serii cechy wiodące a więc muzykalność, kulturę i harmonię górującą ponad szczegółem i dynamiką? Bardzo trudne ale okazało się, że możliwe 🙂

Z przyjemnością prezentujemy naszą linię referencyjną PhenOmen polecając ją do testu. Myślę, że będzie on bardzo krótkotrwały, gdyż zapewniam, iż aplikacja każdego typu kabla z tej serii natychmiast dostarczy słuchaczowi ekstremalnych wrażeń odsłuchowych. Różnica w stosunku do Mystic-ów nie polega na tym, że coś tam jest lepiej, bardziej czy inaczej - jest po prostu PhenOmenalnie. Podejrzewam, że podobnie jak ja, nie doświadczyłeś wcześniej tego typu zjawiska. Jeśli masz zadbany i niekoniecznie drogi system, doznasz euforii od pierwszych taktów muzyki.

Są to kable niezwykle transparentne a co za tym idzie dynamiczne i niewiarygodnie holograficzne - czego wszyscy sobie życzą od kabli, zapominając jednocześnie jak wymienione cechy są bezlitosne i bezwzględne dla słabszych urządzeń i nieumiejętnie złożonych zestawów. Przy projektowaniu PhenOmen-ów największym wyzwaniem było zachowanie równowagi pomiędzy ekstremalną przeźroczystością a kulturą, barwą i harmonią brzmienia. Końcowy efekt uważam za największą zaletę całej serii i swój osobisty sukces.

Recenzja na portalu HiFi Knights

Zasilający

Cena detaliczna 1,5m:
prosimy o kontakt

Interkonekt Analogowy RCA/XLR

Cena detaliczna 1m /para/:
prosimy o kontakt

Interkonekt Cyfrowy RCA/XLR/USB

Cena detaliczna 1m:
prosimy o kontakt