Zapraszamy do Villa Pro Musica - wyjątkowego miejsca na polskiej mapie turystycznej. Nasza muzyczna villa położona jest w zacisznym, wiejskim zakątku w pobliżu Lęborka, 25 km od nadmorskiego kurortu - Łeby. Z dala od sezonowych tłumów, jednocześnie tylko  20 minut jazdy do plaży. Lokalizacja w Google Maps.

Noclegi oferujemy w dwóch estetycznych pokojach dwuosobowych ze wspólną, słoneczną łazienką. Wkrótce zostanie również oddany do użytku 4 osobowy, dwupokojowym apartament z łazienką oraz aneksem kuchennym.

Nasza oferta wypoczynku skierowana jest głównie do audiofilów i melomanów ale także do osób o szeroko pojętej wrażliwości na sztukę. Oprócz noclegu w nietuzinkowym obiekcie, główną atrakcją pobytu jest oddanie do dyspozycji gości specjalistycznie przygotowanej sali odsłuchowej i kinowej.

Jeśli jesteś audiofilem i do tej pory nie słyszałeś o naszej działalności w branży high-end audio to przeglądając stronę www.bazodrut.pl szybko zorientujesz się jakie przyjemności czekają na Ciebie w naszym studio. Oprócz pobytów indywidualnych ofertę swoją kierujemy także w stronę zorganizowanej grupy, która może wynająć na wyłączność całe piętro na potrzeby audiofilskiego eventu. Zapewnimy zakwaterowanie nawet 10 osobom. Co więcej, zachęcamy do przywiezienia ze sobą swoich urządzeń i akcesoriów audio w celu bezpośrednich porównań z naszą bazą sprzętu oraz do wymiany doświadczeń odsłuchowych w sali barowej i pokoju saunowym. 

Temat audiofilstwa jest Ci obcy i nie masz pojęcia o czym mowa? Chciałbyś po prostu przenocować w ciekawym, przesiąkniętym muzyką i sztuką miejscu w bliskiej odległości od morza oraz cudnych Kaszub? Jesteś równie mile widzianym gościem. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudził.

Co Was czeka w naszym muzycznym studio? Oprócz odsłuchów w stereo /co oczywiste/ za największą atrakcję uważam wielokanałowy system kina domowego. Ta działka jest od lat naszym konikiem i możesz spodziewać się wrażeń jakich trudno doświadczyć w klasycznym kinie. A zasługą tego jest:

 • projektor 4K marki JVC  oraz ekran projekcyjny o przekątnej  blisko 4 metrów
 • procesor kinowy Lexicon
 • cyfrowe źródło audio - video Bazodrut Multimedia
 • komplet głośników kinowych JBL Professional
 • komplet referencyjnego okablowania Bazodrut Phenomen

Uchylę rąbka tajemnicy, że moje osobiste preferencje oscylują wokół muzyki klasycznej, baletu, szeroko pojętego tańca i tu mogę pochwalić się sporym zbiorem. Nie brakuje w nim także koncertów jazzowych, rockowych czy folkowych.

Jeżeli przywieziesz ze sobą ulubioną muzykę na cyfrowym nośniku, usłyszysz jej brzmienie w pełnej krasie.

Na co możesz liczyć w sali barowej sąsiadującej ze studio? Na szkło, lodówkę, nietuzinkowy wystrój i miłą atmosferę. Wszelkie napoje we własnym zakresie 🙂

Saunę uruchamiamy zależnie od zapotrzebowania gości, zazwyczaj w późnych godzinach popołudniowych lub wieczornych. Chęć skorzystania z niej prosimy zgłaszać wcześniej by wspólnie ustalić dogodną porę.

WYŻYWIENIE:

No cóż, nie przewidujemy na tę chwilę działalności gastronomicznej. Oddajemy do dyspozycji gości jadalnię z letnim tarasem gdzie można się zrelaksować przy kawie lub spożyć posiłek. W niedalekiej przyszłości zamierzamy serwować śniadania. Natomiast nasza lokalizacja zapewnia szeroki dostęp do naprawdę smacznej i różnorodnej oferty dowozu. Z całą odpowiedzialnością jako smakosz z wymaganiami udostępniam adresy sprawdzonych przez lata lokali i ich przesmaczne, dowożone na telefon dania.

Szczególnie polecane miejsca:

 

ATRAKCJE:

Jedne z wielu pobliskich atrakcji dla dzieci i dorosłych:

 

CENNIK:

Promocyjny koszt pobytu (obowiązuje do 01.07.2022):

 • jedna osoba w pokoju 2-osobowym – 150 zł/dobę
 • pokój 2-osobowy – 200 zł/dobę
 • pokój 2-osobowy – 200 zł/dobę + dostawka 100 zł/osobę (maks. 2 osoby)

 

O tym nie musisz pamiętać, w jadalni znajdziesz:

 • podstawowe naczynia, sztućce
 • lodówkę, mikrofalówkę, czajnik, ekspres do kawy

O tym też nie musisz pamiętać, w łazience znajdziesz:

 • ręczniki
 • mydło i płyn do kąpieli
 • suszarkę do włosów

Korzystanie z sauny oraz części wspólnych jest bezpłatne. 

Cały obiekt pokryty jest zasięgiem sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

Parking dla gości znajduje się wewnątrz ogrodzenia a brama jest zamykana na noc.

Wystawiamy faktury VAT.