Z przyjemnością pragniemy poinformować o gruntownej reorganizacji oferty kablowej Bazodrut. Zamykamy dwie pierwsze linie modelowe czyli Bagatelle i Presto zastępując je całkowicie nowo opracowaną serią Scandal. Jako twórca zapewniam, że nazwa nie wzięła się z powietrza. Klasa brzmienia tej serii jest tak wysoka, że biorąc pod uwagę uszeregowanie jej jako podstawowej - cena jest skandalicznie niska.

Jednocześnie pragnąc podwyższać standard, wprowadzamy dwie nowe serie z poziomu średniego: Voodoo II i Mystic II. Stanowią one ewolucję zamkniętych serii Voodoo i Mystic. Z powodu rozpoznawalności i uznania wśród odbiorców, postanowiliśmy nie zmieniać nazw własnych znanych od lat ale mogę zapewnić, iż same kable są znacząco lepsze pod każdym względem od swoich protoplastów. Na jakim są poziomie i jak bardzo wyprzedziły Voodoo i Mystic-a wypada przekonać się zapraszając je na test do swojego systemu. 

Phenomen pozostaje serią szczytową ale zapewniam, że Mystic II depcze jej mocno po piętach i dla niektórych słuchaczy może okazać się najlepszym kablem w historii firmy.

Już po pierwszych odsłuchach prototypów tego projektu, przylgnęła do niego ta prowokacyjna nazwa a pierwsi klienci upewnili nas o słuszności jej wyboru. Śmiało i z premedytacją piszę, że jest to nasz najlepiej zakolorowany kabel w ofercie.

Przezroczysty do bólu przewód niestety nie służy większości systemów gdyż /o ironio/ za wiele pokazuje, obnaża niedoskonałości urządzeń, mizernej klasy zasilanie, błędy ustawienia i wiele innych. Oprócz posiadania wszelkich zalet i cech wysmakowanych, drogich kabli konkurencji, Voodoo to ciepła, wielobarwna, kulturalna ale jednocześnie konturowa, precyzyjna i holograficzna transmisja. Atrybuty te składają się na nieuchwytny i trudny do opisania pierwiastek, którego doświadczyć można jedynie przy osobistym i intymnym kontakcie w zaciszu swojego systemu.

Voodoo oczarował nas - gwarantuję, że oczaruje również Was.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem negocjacji ceny.

Zasilający

Cena detaliczna 1,8m:
6 000 zł

Interkonekt Analogowy RCA/XLR

Cena detaliczna 1m /para/:
6 000 zł

Interkonekt Cyfrowy RCA/XLR/USB

Cena detaliczna 1m:
3 000 zł

Głośnikowy

Cena detaliczna 2,5m /para/:
8 000 zł