Niezwykły gadżet, który skutkiem działania zadziwi nawet najbardziej zagorzałych przeciwników audio voodoo. Jak to działa? Jest to pożeracz wszelkiego, szkodliwego dla pracy urządzeń audio /i naszego zdrowia/ promieniowania emitowanego przez sieć komórkową, radiową, pracę routera bezprzewodowego, emisję promieniowania przewodów energetycznych w ścianach i z przewodów zasilających twój system.

Bazodrut Antenne możemy zastosować w każdym urządzeniu, które posiada niewykorzystywane gniazda RCA, XLR, DIN i inne. Oferujemy także autorską przejściówkę do przyłączenia pod minusowy zacisk głośnikowy we wzmacniaczach. Antenki są plastyczne więc każdy ułoży je w sposób odpowiadający wolnemu miejscu za urządzeniem.

Jako zachętę przyrównam działanie jednej Antenne do działania drogich kondycjonerów masy/prądu lub wpięcia w system drogiej sieciówki. Naturalnie skutek działania rośnie proporcjonalnie do ilości Antenne w systemie.

UWAGA: w gniazdach analogowych antenki należy stosować parami – lewy i prawy kanał powinien zawierać taką samą ich ilość. Zignorowanie tej zasady może spowodować niepożądane zaburzenie sceny. Nie dotyczy gniazd cyfrowych.

Cena detaliczna: 666 zł