Z przyjemnością pragniemy poinformować o gruntownej reorganizacji oferty kablowej Bazodrut. Zamykamy dwie pierwsze linie modelowe czyli Bagatelle i Presto zastępując je całkowicie nowo opracowaną serią Scandal. Jako twórca zapewniam, że nazwa nie wzięła się z powietrza. Klasa brzmienia tej serii jest tak wysoka, że biorąc pod uwagę uszeregowanie jej jako podstawowej - cena jest skandalicznie niska.

Jednocześnie pragnąc podwyższać standard, wprowadzamy dwie nowe serie z poziomu średniego: Voodoo II i Mystic II. Stanowią one ewolucję zamkniętych serii Voodoo i Mystic. Z powodu rozpoznawalności i uznania wśród odbiorców, postanowiliśmy nie zmieniać nazw własnych znanych od lat ale mogę zapewnić, iż same kable są znacząco lepsze pod każdym względem od swoich protoplastów. Na jakim są poziomie i jak bardzo wyprzedziły Voodoo i Mystic-a wypada przekonać się zapraszając je na test do swojego systemu. 

Phenomen pozostaje serią szczytową ale zapewniam, że Mystic II depcze jej mocno po piętach i dla niektórych słuchaczy może okazać się najlepszym kablem w historii firmy.

Podstawowa rodzina okablowania Bazodrut pozwala posmakować naszego pomysłu na dźwięk w najbardziej korzystnie skalkulowanej cenie. Seria udowadnia, że nie tylko referencyjne modele Bazodrutów ”grają", bez przeszkód może być aplikowana do urządzeń klasy high-end nie będąc dla nich ograniczeniem.

Z powodu wybitnie korzystnego stosunku jakości do ceny, dedykujemy ją przede wszystkim osobom chcącym posiadać znakomite okablowanie lecz mentalnie nie akceptującym zbytnich wydatków na nie. Przekonaj się jak niebagatelny wpływ na dźwięk wnosi odpowiednio przygotowany kabel - nawet w budżetowym systemie.

Interkonekt Analogowy RCA/XLR

Cena detaliczna 1m /para/:
2 000 zł

Interkonekt Cyfrowy RCA/XLR/USB

Cena detaliczna 1m:
1000 zł